. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Facebook
Alpy, informace, aktuality, fotografie, videa, doporučení, ceny, popisy cest, aktuální počasí, ubytování v horských chatách, zkušenosti, aktuální situace, dopravní info

2. dubna 2020

Názory, které se nesmí publikovat na facebooku   Za zde uvedené video mě facebook opakovaně postihuje. Stačí napsat i jen jméno toho australského vlastence a už to mažou.

   Myslím, že ten člověk, má právo vyjádřit svůj názor. Myslím, že kdokoli chce, má právo si jeho názor poslechnout. Myslím, že každý má právo dělat si vlastní názory na základě informací, které si sám zvolí. Bez ohledu na to, jestli se s jeho názory ztotožňuji nebo ne, budu je zde šířit už jen proto, že to cenzurují a brání tak lidem ve svobodném výběru informací. Komunisti byli obyčejní břídilové oproti systému, který nyní v praxi funguje.

Každý má právo názory zveřejňovat i číst!

Každý!

I na Facebooku!

Pokud tím dělá něco protiprávního, má zasáhnout justice a ne samozvaný soudce facebooku.

Ukázka cenzury a postihu i jen za informace o tom, že jsem byl cenzurován je zde...


A teď k samotnému videu.
Osobitý australský nacionalista


Video je ke zhlédnutí i na svobodné síti minds.com ...

Nevím proč Facebooku tolik vadí ten pán a jeho názory. Jen proto, že mě cenzoři vytočili, tak jsem jeho video přepsal i do textu.

Ve videu australský vlastenec říká:
    Pokud chcete někomu něco prodat, nejlepší způsob, jak to udělat, je přimět druhého, aby si myslel, že to sám chce. Aby si myslel, že to potřebuje. Jinak ho to nebude zajímat. Každý obchodník nebo marketér s tím počítá, když se pokouší něco někomu prodat nebo přimět někoho, aby něco koupil. Myslím, že to byl Napoleon, kdo řekl, že člověka pohání dvě věci. Jen dvě. Strach a vlastní užitek, což znamená, že nikdo nic neudělá, pokud se nebojí nebo z toho něco nemá. To je realita lidské přirozenosti.
Proč vám tohle vykládám? Jak je to relevantní?
Pojďme se zamyslet nad masovou imigrací. Masovou imigraci do Austrálie, Evropy, Ameriky... kdekoli žijete. Zamyslete se nad tím, proč k tomu dochází.
   Za prvé: protože zlomek našich lidí to vyžaduje. Velice malá část, ne většina. Ale je nám předkládáno zdání, že většinu tvoří, takže to nemá takový význam. Jak k tomu došlo? V tomto světě působí internacionální síla, ok? Ta kontroluje většinu světového bohatství. Dovedu si představit, že podle některých lidí vypadám nebo zním jako nějaký šílený konspirační teoretik - jedna vláda, Nový světový řád... Ale vážně - toto je čistá pravda. V tomto světě působí menšina internacionalistů, kteří nejsou loajální k ničemu jinému než ke svým penězům a svému vlivu. Imigrace, jakou dnes zažíváme, je součástí procesu. Věřte tomu nebo ne, tito internacionalisté, když vnucují tuto imigraci do našich zemí, nemají v úmyslu stvořit nějakou rajskou rovnostářskou společnost, kde jsou všichni bratři a všichni jsou stejní, kde všichni jezdíme na jednorožcích mezi duhami a žijeme navěky šťastně. Bohužel to není to, co mají na mysli.
   Jsou tři hlavní fáze, kterých se musíme obávat, pokud jde o tento proces. První fáze je již za námi. K té došlo, když tyto internacionální síly infiltrovaly naše země a koupily si naše vlády. Naše vlády, naše školství, naše média. Tři hlavní struktury moci. Tři hlavní orgány většinového vlivu. Jedna z prvních věcí, které podnítili, jakmile získali kontrolu nad našimi vládami, bylo započetí války na Blízkém východě. Vlastně nešlo o války, ale o invazi. Naše vláda nám poskytla celou řadu výmluv. "Děláme to kvůli zdrojům, instalujeme tam demokracii, vytváříme spravedlnost a mír skrze válku." Jakékoli zdůvodnění potřebují. Každopádně pořádně vybombardovali Blízký východ. Tím stvořili tyto uprchlíky. To je první fáze.
   Druhá fáze začíná s importem velkého množství lidí z ciziny do Evropy, Ameriky, Kanady, Nového Zélandu, Austrálie... Do zemí všech vlád, které koupily a potvrdily v nich svůj vliv. Používají "uprchlíky" jako výmluvu. Nejprve to byli přistěhovalci kvůli multikulturnímu experimentu, ale teď jsou to uprchlíci. Přivážejí tyto lidi sem. Ale aby je sem mohli přivést, musí vyrobit zdání, že naše země to samy žádají. Jinak by se lidi začali zajímat, co se to ksakru děje. S jejich kontrolou školství zabralo zhruba 15-20 let vychovat novou generaci a přiměli ji uvažovat takovými způsoby, jakými internacionalisté chtěli, aby uvažovali. Tyto děti vyrostli s přesvědčením, že lidé ve světě jsou stejní, že nacionalismus je nějaký druh zla, nesprávné nastavení mysli, že jsme všichni bratři, jsme si rovni, měli bychom všichni žít pohromadě, žádné hranice, žádné národy. Když začali přicházet uprchlíci, z nichž většina nejsou uprchlíci, "uprchlíci" je jen výmluva, když tito cizinci začali přicházet, tato rovnostářská děcka nové generace měla pracovní pozice v mainstreamových médiích, představovali se jako noví kandidáti a byli nepřímo financováni internacionalisty, byli to kandidáti do parlamentu, stali se z nich oblíbení lidé na vlivných pozicích. Stali se z nich i profesoři, kteří učí další generace. Tito lidé jsou něco jako administrátoři přistěhovalectví. oni využívají svůj vliv skrze média, školství a vládu, aby vytvořili dojem, že většina lidí stojí o imigraci.
Tak se imigranti začali hrnout. Německo přijalo 1,1 milionu tzv. uprchlíků během jednoho roku. To je druhá fáze. Dostat sem imigranty, cizince, do Evropy, Austrálie, Ameriky. Nejvíc, co jde.
   Jaká je třetí fáze? Stále je dovážet, dokud neudeří krize. Je důvod, proč stojí víc o muslimské imigranty než o kterékoli jiné. Oni vědí, že muslimové se nepřizpůsobí. Muslimové se nevzdají víry v islám. Je příliš silná. Ve vzácných případech dochází k odpadlictví, ale obecně muslimové raději zemřou, než aby se zřekli víry v islám. Internacionalisté to vědí. V tom je celá pointa. Proto je dováží ve velkém množství, proto stvořili tolik uprchlíků. Budou tyto lidi dovážet, dokud nedojde k občanské válce. Říkám občanská válka, ale bude to spíše rasová válka. Každý útok bude rasově motivovaný. Střety budou tak silné, že nebudete moct jít po ulici ani na minutu pro mlíko, aniž by vám nehrozilo znásilnění nebo vražda. Na silnicích budou nálože, i tak to může vypadat.
Bude to doprovázeno ekonomickou krizí. Tyto internacionální síly stvoří tolik inflace, hodnota našeho dolaru poklesne natolik, že lidé budou hladovět a nebudou si moc nic dovolit, takže lidé se budou muset vraždit a přepadat, aby přežili. Přepadání domů budou každodenní věc. Bude to válka proti všem našim lidem. Nebude to válka v nějaké vzdálené zemi, kam půjdou naši vojáci. Bude v našich ulicích, našich domovech. Nastane chaos. Etnické gangy budou pobíhat kolem, masakrovat a znásilňovat. Bude to strašné a a je to součást procesu.
Jakmile tato krize udeří, nechají ji probíhat, zhruba tak rok, možná i déle. Dají si práci, aby trvala dlouho. Aby lidé trpěli dlouho.


   A potom tito internacionalisté, kteří celou krizi stvořili, představí sami sebe jako řešení. Představí nový globalistický autoritářský režim. Novou vládu, kterou připravili. Řeknou: "Toto je řešení, které pro vás máme." Řeknou: "Tohle všechno napraví. Tohle vás zachrání." Lidem nezbude nic jiného. Budou tak zoufalí, že to budou chtít. Ačkoli vědí, že nebudou mít žádnou svobodu. Pomyslí si, že alespoň nastane bezpečí. Alespoň se nebudou muset pořád bát a děsit. Natáhnou ruce a přijmou tento autoritářský globální režim.
Tady to máte.
   To je celá pointa. Proto máme masovou imigraci, je to součást procesu. A mimochodem: Všechny progresivní děti, všichni levičáci, kteří rádi tráví čas rozjímáním, jestli hrábě jsou skutečně hrábě, kteří intelektualizují všechno až do krajnosti a vytváří ony šílené koncepty, podporují feminismus, potraty, homosexuální práva a další rádoby módní záležitosti, až udeří krize - pokud vůbec udeří, je naší misí zabránit tomu, aby nastala - ale pokud udeří, zemřete. Většina z vás. Pokud nebudete včas šokováni tím, co nádherná společnost rovnosti a egalitarismu vlastně prakticky obnáší, šokováni tak, aby vám došlo: "Do p*dele, já bych měl být nacionalista! A ne pomatený člen rovnostářské sekty!" Ano, potom nejspíš zemřete. Posloužili jste svému účelu. Jak jsem říkal, vy jste administrátoři imigrace. Vy jen máte zajistit, že imigrace bude pokračovat a mešity se budou stavět. Dostat nás do stavu krize nejrychleji, jak to jen jde.
Myslím, že ti internacionalisté už jsou celkem znudění, když nás pozorují. Chtějí, aby krize nastala co nejdřív. Je naší prací to zastavit, jak jsem říkal. A je jen jeden způsob, jak to zastavit. To je můj názor.
   Je důležité vždy věřit ve svůj národ. Proto říkám, že duch národa je to nejdůležitější. Lidé, kteří jsou nacionalisté, ve svých srdcích jsou nacionalisté, země, která je nacionalistická, duchovně i fyzicky, ekonomicky, se nemůže nikdy stát obětí této mezinárodní konspirace globální síly. Pokud obnovíte národní pospolitost, odstavíte patolízaly a zrádce od vlivu, nahradíte je, odkloníte své lidi od tohoto směřování. Dostanete je pryč z tohoto procesu. Jinak zažijete tuto krizi. Přijde ještě během našich životů. Přijde brzy. Jak jsem řekl, spatřujeme počáteční fázi v Evropě.
Myslíte, že teroristické útoky v Paříži a hromadné znásilňování v Německu jsou hrozné? Ještě jste nic neviděli, věřte tomu.
Dotazy?

Komentáře:

Příspěvek můžete komentovat zde ...

Štítky pro "Názory, které se nesmí publikovat na facebooku": , , ,  
Komentovat příspěvky můžete na facebookové stránce INFORMACE.
Chcete být informováni o novinkách na tomto webu?
Označte stránku INFORMACE na facebooku nebo ji sledujte. Každý nový příspěvek tam najdete.

Obsah stránky se nemusí shodovat s názory a stanovisky majitelů webu ani editora, který obsah publikoval. Texty jsou díly autorů, kteří jsou pod článkem uvedeni.