Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Ubytování v Německu
Severní moře - Balje
Průvodce:
Německo - Severní moře - Balje:
  Malá, klidná, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec, v pěkném prostředí, idilická poloha, 20 km od Wingst, 20 km od Otterndorf, 35 km od Cuxhaven. Veškeré služby 3 - 10 km. Dopravní spojení: dálnice A27, výjezd "Cuxhaven". Wischhafen, 18 km. Stade, 45 km. Doprava letadlem: letiště Hamburg (HAM), 85 km, Bremen (BRE), 130 km. Balje leží v severní části země, v ptáky chráněné oblasti a táhne se podél staré vnější hráze Labe (Labe s hlavní hrází 2 km). Pozoruhodné je přírodni museum "Natureum"; zážitkem je výlet s "Vogelkieker" celou chráněnou ptačí oblastí. Výletní možnosti do Helgoland, Wingst se zoo ochočených zvířat pro děti, stejně jako do Hamburku a Bremen.
V létě
  Inline-Skating. Vycházkové cesty a cyklostezky. Plachtění, surfování a vodní lyžování na Oste v Neuhaus (10 km).
Nabídku Last Minute ubytování v Německu (celkem 170) naleznete zde ...
  Navigace: Ubytování > Německo > Severní moře > Balje
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byl nalezen pouze jeden objekt.
Ubytování v Německu, Severní moře, Balje
(1) Severní moře - Balje
DE2160.110.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: DE2160.110.1
Samostatně stojící dům - 'Prinzenhof'
Ubytování pro max. 5 osob, 4 pokoje, 2 ložnice
vhodné i pro vozíčkáře, domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Cena ubytování: 15.365,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Pokud by jste jeli již v sobotu 6.12.2008, ušetříte:
 LAST MINUTE na týden od 6.12.2008: 10.295,00 Kč (ušetříte 5.070,00 Kč)
Popis ubytování:
  4-pokojový dům 125 m2 na 2 podlažích, v přízemí, vkusné a útulné zařízení: obývací pokoj, TV-satelit a stereo přehrávač. 1x pokoj s dvoulůžkem, TV-satelit. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl, rádio a CD. Sprcha/WC. V horním patře: zkosený obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka a TV-satelit. 1x zkosený pokoj, 2x lůžko. Koupelna/WC. Zahradní sezení. Trávník. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). K dispozici: pračka, sušička, sejf, vysoká stolička pro děti. Parkování. Před vstupem do domu je rampa pro vozíčkáře, pr!ímo od Carportu. Koupelna v přízemí je vybavena pro vozíčkáře. Z dvoulůžkového pokoje je výhled na Labe. Na zatravněném pozemku za domem s výhledem na louky a pole je plážový koš, dětská houpačka a pískoviště; přímo zatím jsou stáje a výběh pro koně majitele domu (na požádání a za poplatek jsou k dispozici boxy pro koně, pastvina a jezdecké možnosti). Zdarma možnost zapůjčení 4 jízdních kol. Povoleno několikm domácích zvířat.
Další informace:
  - 15 km od moře/jezera
  - krytý bazén k soukromému použití
  - nástupní den: sobota
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
ve Francii
1-pokojový byt 30 m2 ve 2. patře, jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna/WC. E-topení. Terasa krytá. Zahradní nábytek. Výhled na moře a na bazén. Parkování č. 57 (extra). Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Byty přístupné po několika schodištích. Rezidence 'Eden Park', v obci 1 km od centra Saint Tropez. Společné: bazén (28 x 15 m, hloubka 50 - 210 cm, 01.05.-30.09.), terasa. V rekreačním zařízení: výtah. Obchod, supermarket, restaurace 800 m, písečná pláž 1.4 km. Pozor prosím: auto doporučeno. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Dovolená
ve Švýcarsku
Bytový dům 'Apollo', na kraji obce, 400 m od centra, klidná, slunná poloha. V domě: sauna (extra). Výtah. Parkoviště. Potraviny 400 m, restaurace 30 m, autobusová zastávka 50 m, tenis 400 m, vlek 500 m, běžkařské stopy 400 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování u moře
v Portugalsku
Jardim do Mar: Rekreační osada, rok výstavby 2002 1 km od centra Pederneira, mimo obec, 4 km od centra Nazaré, klidná, slunná poloha na kopci, přímo u moře. Společné: zahrada 1'500 m2 (oplocená) trávníkem, bazén (15 x 8 m, 01.05.-30.09.), dětské brouzdaliště, dětské hřiště. Potraviny 1.4 km, restaurace 1.3 m, bar 1.2 m, písečná pláž 500 m, golfové hřiště 40 km, jízdárna 12 km. Přístup na pláž (500 m) schody a pouze pěšky, autem 3 km.
Dovolená
v Polsku
1-pokojový byt 20 m2, v přízemí, jednoduché a stylové zařízení: obývací pokoj, TV-satelit. Zkosená, otevřená galerie, výška stropu 140 - 190 cm, 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout. Sprcha/WC. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Pěkný dřevěný dům v horském stylu se 4 samostatnými byty. Zimní sportovní centra v Nosal a Koziniec s osvětlenými sjezdovkami, půjčovna sportovního vybavení, škola lyžování a snowboardingu 1 km. Kabinková lanovka na Kasprowy Wierch 2 km klidná, slunná poloha, přímo u lesa, ve vedlejší ulici. Společné: pozemek 1'200 m2 (oplocený), zahradní nábytek, gril. V domě: lyžárna, ústřední topení. Parkoviště u domu. Obchod, restaurace, autobusová zastávka 500 m, krytý bazén 1 km, tenis 500 m, vlek 1 km, kluziště 1 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Zahradní sezení, místo ke grilování s lavičkami a dřevěným nábytkem, houpačka v zahradě. Domácí večeře 100 m. Středisko Zakopane asi 15 min. Národní park Tatry asi 20 min., autobusové spojení.
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 05.12.2008