Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Ubytování v Německu
Baltské moře - Grömitz
Průvodce:
Německo - Baltské moře - Grömitz:
  Známé letovisko přímo u moře, 12 km od Neustadt/Holstein, 25 km od Oldenburg, 47 km od Lübeck. Veškeré služby v místě. Diskotéka. Krytý bazén, sauna, solárium, léčebné kůry, masáže. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti. Dopravní spojení: Železnice Hamburg - Dänemark. Nádraží "Oldenburg" 25 km. Bad Segeberg, 60 km. Rostock, 175 km. Doprava letadlem: letiště Hamburg (HAM), 111 km, Lübeck (LBC), 50 km. Léčebné lázně Groemitz má co nabídnout. 3 km plážové promenády s přes 20 uměleckými díly, harmonicky založená zahrada a zóna klidu, pouze něco z toho.
V létě
  Písečná pláž, délka 8 km, plážové zařízení, vhodné pro děti. Bazén. Aquapark "Grömitzer Welle". Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Rajtování. Dětské hřiště, zábavní park "Hansa Park" 22 km. V zoologické zahradě v Groemitz "Arche Noah" je k vidění mnoho exotických i domácích zvířat.
  Navigace: Ubytování > Německo > Baltské moře > Grömitz
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byly nalezeny 2 objekty.
Ubytování v Německu, Baltské moře, Grömitz
(1) Baltské moře - Grömitz
DE2433.204.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: DE2433.204.1
Apartmán
Ubytování pro max. 3 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 10.248,00 - 10.462,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  2-pokojový byt 38 m2, v přízemí: obývací pokoj, 1x pohovka a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (trouba, mikrovlnka), jídelní stůl. Sprcha/WC. Parkování. Zvláštní vchod.
Další informace:
  - 2 km od moře/jezera
  - nástupní den: sobota
Ubytování v Německu, Baltské moře, Grömitz
(2) Baltské moře - Grömitz
DE2433.207.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: DE2433.207.1
Samostatně stojící dům
Ubytování pro max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 10.675,00 - 12.597,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  2-pokojový dům 30 m2 na 2 podlažích, v přízemí: malý obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Malá, otevřená kuchyně (mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: 1x zkosený, otevřený pokoj s dvoulůžkem se závěsem. Parkování. Pokoj s dvoulůžkem je od schodů oddělen závěsem. Doporučujeme obsazení 3 osoby.
Další informace:
  - 2 km od moře/jezera
  - nástupní den: sobota
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Ubytování u moře
v Itálii
Rezidence je ideální pro pobyt s dětmi. 'Villa Giada', 4 km od centra Imperia, slunná poloha na kopci, 3 km od moře, v zeleni. Společné: pozemek 18'000 m2, zahrada rostlinami, květinami a stromy, bazén (80 m2 hloubka 50 - 230 cm, 01.04.-15.10.), venkovní sprcha, tenis, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V domě: restaurace, bar, snídaňová místnost. Pokoj se hrami, prádelna (extra). Snídaně na vyžádání. Parkoviště u domu. Supermarket 1 km, písečná pláž 3 km, oblázková pláž 2.3 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Animace v sezóně. Dálnice 400 m od domu. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Rezidence sestává z 2 patového domu a z malých řadových domků, celkem 40 bytů.Klientům je k dispozici bazén rozdělený na 3 části, celkem 90 m2: dětský bazén (cca 20 m2, hloubka max. 60 cm), bazén pro dospělé (61 m2, hloubka 160 cm), třeti masážními tryskami (8 mist k sezení, 9 m2). Rezidence ma male hriste pro fotbal, basketbal (exta), minigolf. Byty mají balkón nebo zahradu.
Dovolená
v Rakousku
2-pokojový byt 45 m2 ve 1. patře: vstup. Obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout a kabelová TV. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (4 plotýnky). Koupelna, WC zvlášť. Balkon. Zahradní nábytek. Koupelna buď s vanou, nebo sprchou.
Hinterglemm: Rodinný útulný bytový dům 'Vorderlengau', 4 km od centra Hinterglemm, mimo obec, 8 km od centra Saalbach, klidná, slunná poloha ve svahu, jižní orientace. Společné: louka k odpočinku. V domě: společenská místnost s TV, sauna (extra), stolní tenis. Ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Donáška pečiva. Parkoviště. Restaurace, zastávka ski-busu 200 m, lanová dráha 2 km, vlek 400 m, běžkařské stopy 200 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. vícebytový dům sestává z 9 bytů v nezastavěné poloze s výtečným výhledem na západní konec údolí Glemmtal. Zde zažijete 'Natur pur'. Majitel bydlící v sousedním statku Vám rád obstará výrobky z vlastního hospodářství, čerstvé (extra). Možnost podávání snídaní (extra). Cestovat a šetřit: láhev medu z vlastní produkce.
Apartmány u moře
ve Francii
1-pokojový byt 21 m2 ve 4. patře, jihozápadní orientace: zkosený obývací pokoj/jídelna, TV a DVD. Nika, 1x francouzské lůžko. Kuchyně (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Pěkný výhled na moře.
Rezidence 'Horizon Marin', 4 podlažní, v obci 900 m od centra Cabourg. V rekreačním zařízení: výtah. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod 900 m, supermarket 300 m, restaurace 900 m, písečná pláž 50 m, sportovní centrum 100 m.
Apartmány
ve Švýcarsku
4-pokojový dům 85 m2 na 2 podlažích: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a kabelová TV, vstup na balkon. Galerie. Kuchyně (trouba). Ve spodním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Koupelna/WC. Pěkný výhled do údolí a na krajinu. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Chata, ve svahu, 500 m od sjezdovek. Cesta se schodištěm k domu. Parkoviště. Potraviny 1 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 1 km, běžkařské stopy 500 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Všechna sportovní zařizení v okruhu 1 km.
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 19.11.2008