Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Dovolená v České republice
Zlínský kraj/Javorníky - Zlín
  Navigace: Dovolená > Česká republika > Zlínský kraj/Javorníky > Zlín
Nebyl nalezen žádný objekt!
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Dovolená u moře
v Turecku
Bytový dům, na kraji obce, 3 km od centra, slunná poloha, 50 m od moře. Společné: bazén (200 m2, 01.05.-31.10.), dětské brouzdaliště, soukromá pláž, dětské hřiště. V domě: recepce, restaurace, bar, společenská místnost, sauna (extra). Možnosti nákupu, výtah. Týdenní výměna prádla. Úklid úklid bytu (v ceně). Snídaně na vyžádání. Parkoviště u domu. Supermarket 3 km, oblázková pláž 50 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování
v Polsku
Velmi pěkný, stylový bytový dům 'Górski Dworek', rok výstavby 2005, 100 m od sjezdovek. Parkoviště na pozemku. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Tradiční horský dům ze dřeva se šindelovou střechou sestává z 5 apartmánů. Statek leží na jižním svahu 5000 m2 pozemku, plném zelených ploch a skal na hřbetě hory Glubowka (1100 m) s krásným výhledem na Tatry. Smrky a modříny oplývající okolí chrání soukromí a překrásné panorama Tater zanechá nezapomenutelné estetické dojmy. Ve vzdálenosti 100 m jsou v horní části stanice nejmodernější lyžařské vleky v Zakopane (celoroční provoz). Svahy, lyžařská škola, půjčovna lyží a početné hospůdky a restaurace zvou k zimnímu sportu. V létě vyjížďky kočáry, cyklistické tůry a vandrování na hřbetech hor Gubalowka jsou velice oblíbené. Pohodlný příjezd do centra Zakopane je možný autobusy, nebo lanovkou. Kachlová kamna a nábytek z jasanového dřeva,které zhotovují místní řemeslníci zanechává mimořadný dojem. Pozemek leží v sousedství L3450/106c.
Dovolená u moře
v Turecku
Insel Sovalye 15 km od Fethiye:  jednoduchý bytový dům, mimo obec, 15 km od centra Fethiye, klidná, slunná poloha, 20 m od moře, 20 m plaz. Společné: pozemek. Obchod 15 km, restaurace 300 m, písečná pláž 20 m. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Dovolená
v Itálii
Velká, moderní rezidence 'Villaggio Olimpico', v centru obce Sestriere, slunná poloha, 50 m od sjezdovek, jižní orientace. Společné: krytý bazén (12 x 6 m). V domě: recepce, restaurace, bar, snídaňová místnost, společenská místnost, sauna (extra), fitness. Možnosti nákupu, výtah, slunná terasa, lyžárna, ústřední topení. Parkoviště (kryté). Obchod, potraviny, restaurace 200 m, vlek, sedačková lanovka, kabinková lanovka 100 m, lyžařská škola 300 m. Pozor prosím: animace v sezóně. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Byty v této obci vznikly u příležitosti zimních olympijských her v roce 2006. Jedná se o více býtových bloků s centrem služeb. V nájemní ceně: ložní prádlo/ručníky, závěrečný úklid, klubová karta pro vstup do fitness a bazénu, na zábavní program a do mini-klubu. Možnost rezervovat skipasy na oblast 'Via Lattea' se slevou 8% (platí jen pro skipasy pro dospělé). V blízkosti komplexu se nachází golfové hřiště (18 jamek) - otevřno v letní sezóně.
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 18.11.2008