Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Dovolená ve Velké Británii
Centrální část
Průvodce:
Velká Británie - region střed:
  Severně od Bristolu se rozkládá Cotswolds. Krajina bohatá na historii se svými typickými kamennými domy. Velmi mnoho středověkých a antických základů staveb a bohatou historii nabízí město Cirencester. Nedaleko odtud se rozprostírají údolí Stroudwater s propastmi. V centru Cotswolds se nachází Cheltenham. Lázeňské město s pěknými parky a zahradami. Jižněji od Birminghamu leží Shakespearovo rodné město Stratford upon Avon. Nottingham 'královna středního hrabství Anglie' slouží jako východisko pro les Sheerwod, místo legend o Robinu Hoodovi.
  Navigace: Dovolená > Velká Británie > Centrální část > Volba místa:
Burton on Trent ...

Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byl nalezen pouze jeden objekt.
Dovolená ve Velké Británii, Centrální část, Burton on Trent
(1) Centrální část - Burton on Trent
GB2601.100.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: GB2601.100.1
Apartmán - 'Bretby Hall'
Ubytování pro max. 3 osoby, 3 pokoje, 2 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 15.130,00 - 30.048,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  3-pokojový byt 90 m2 ve 2. patře, velmi komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit, rádio a CD. 1x pokoj, 1x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Malá kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, gril). Koupelna/WC, WC zvlášť. Topení. K dispozici: pračka, sušička. Parkování. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. TV jen eng.
Další informace:
  - nástupní den: sobota
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Dovolená u moře
v Portugalsku
3-pokojový řadový dům 60 m2 na 2 podlažích, jednoduché zařízení: obývací pokoj 15 m2, kamna na dřevo. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. V horním patře (točité schody): 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a elektrická kamna. 1x zkosený pokoj, 1x lůžko (120 cm), elektrická kamna. Terasa 30 m2. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled na moře. K dispozici: žehlička. Dvě olejová topidla, jeden termo-ventilátor a 1 kamna na dřevo. Solární kabinky. K povšimnutí: lůžka jsou vhodná pouze pro děti do 12 roků.
Řadový dům, rok výstavby 1980, 5 km od centra Colares, 150 m od moře, ve slepé ulici. Společné: pozemek 1'000 m2 (oplocený). Příjezd vede až k objektu (200 m přírodní cesta). Parkoviště in 50 m. Potraviny 3 km, restaurace 1.5 km, autobusová zastávka 400 m, koupaliště 1 km, písečná pláž 1.5 km. Dům v nejpřednější řadě k moři, na okraji 70 m vysokého skalnatého pobřeží, uprostřed přírodní chráněné oblasti Sintra-Cascais a jedné další chráněné zóně. Klidná, odloučená poloha, ideální pro milovníky prírody. Pouze 100 m od ostatků Dinosaurů. Centrum Almocageme 3 km. Sintra, kulturní dědictví lidstva, 16 km. Cabo da Roca, nejzápadnější bod Evropy, 6 km. Lissabon 40 km. Přístup na pláž přírodní cestou (200 m) a 360 schody (150 m), nebo autem 2 km. Pláž 'Praia das Macas' 4 km.
Dovolená
v Rakousku
Stylový komfortní bytový dům 'Huber', v obci, 200 m od centra, slunná poloha. Společné: zahrada, dětské hřiště. V domě: restaurace. Možnosti nákupu, lyžárna, ústřední topení, pračka (společné, extra). Parkoviště u domu. Supermarket, kavárna 10 m, autobusová zastávka 50 m, koupaliště 1 km, tenis 500 m, lanová dráha, dětská lyžařská škola 600 m, sáňkařská dráha 300 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Supermarket a pohodlná kavárna se slunnou terasou v domě. V zahradě malý biotop. Zážitkové lázně Zillertal cca 1 km.
Dovolená u moře
ve Francii
2-pokojový byt 26 m2 ve 1. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba). Sprcha, WC zvlášť. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Východní lodžie, 6 m2 s výhledem na moře.
Rezidence 'Les Goelettes', 3 podlažní, přímo u pláže. Společné: bazén (25 x 12 m, hloubka 120 - 220 cm, 15.06.-15.09.), dětské brouzdaliště. Parkoviště. Obchod 500 m, restaurace 2 km, sportovní centrum 2 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Dovolená
v Rakousku
3-pokojový byt 45 m2 ve 1. patře: vstup. Obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. Balkon, západní orientace. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Vlastní vchod.
Toldern 2 km od Schmirn: Komfortní bytový dům 'Olpererblick', klidná, slunná poloha. V domě: restaurace. Parkoviště. Potraviny 2 km, zastávka ski-busu 100 m, koupaliště 14 km, lanová dráha 14 km, vlek 300 m, běžkařské stopy 100 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Nově postavený dům ve výšce 1.500 m n.m. s krásným výhledem na okolní hory. Mimoto je přímo v domě restaurace v tiroslkém stylu s vynikající domácí kuchyní (možnost podávání snídaní a polopenze na požádání). Dům leží uprostřed oblíbeně lyžařské oblasti, která je pro svoji vysokou polohu v provozu až do konce dubna.
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 18.11.2008