Ubytování v hotelu a rezervace ubytování v hotelích po celém světě
  Úvodní stránka ubytování | | Vytisknout | Rezervovat | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Dovolená v Portugalsku
Lisabon / Vale do Tejo - Colares
  Dovolená v Portugalsku: Lisabon / Vale do Tejo, Colares
  Navigace: Colares, Lisabon / Vale do Tejo, Portugalsko
Apartmán číslo: PT4788.200.1
Obrázek domu Obrázek domu Obrázek domu
Obrázek domu Obrázek domu - letní Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu
  Rezervace
Ukázat místo na mapě ...
Dům (řadový dům)
Objednávkové číslo: PT4788.200.1
Ubytování pro max. 4 osoby, 3 pokoje, 2 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 15.229,00 - 25.519,00 Kč   (nájemní cena za týden)
    (cenový kalendář naleznete dále na této stránce)
Volné termíny a vedlejší náklady na ubytování si zkontrolujte ZDE ...
Popis ubytování:
  3-pokojový řadový dům 60 m2 na 2 podlažích, jednoduché zařízení: obývací pokoj 15 m2, 1x lůžko a kamna na dřevo. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. V horním patře: (točité schody): 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a elektrická kamna. 1x zkosený pokoj, 1x lůžko (120 cm), elektrická kamna. Terasa 30 m2. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled na moře. K dispozici: žehlička. Dvě olejová topidla, jeden termo-ventilátor a 1 kamna na dřevo. Solární kabinky. K povšimnutí: lůžka jsou vhodná pouze pro děti do 12 roků.
Popis objektu:
  Řadový dům, rok výstavby 1980, 5 km od centra Colares, 150 m od moře, ve slepé ulici. Společné: pozemek 1'000 m2 (oplocený). Příjezd vede až k objektu (200 m přírodní cesta). Parkovací místo in 50 m. Potraviny 3 km, restaurace 1.5 km, autobusová zastávka 400 m, písečná pláž 1.5 km, koupaliště 1 km. Dům v nejpřednější řadě k moři, na okraji 70 m vysokého skalnatého pobřeží, uprostřed přírodní chráněné oblasti Sintra-Cascais a jedné další chráněné zóně. Klidná, odloučená poloha, ideální pro milovníky prírody. Pouze 100 m od ostatků Dinosaurů. Centrum Almocageme 3 km. Sintra, kulturní dědictví lidstva, 16 km. Cabo da Roca, nejzápadnější bod Evropy, 6 km. Lissabon 40 km. Přístup na pláž přírodní cestou (200 m) a 360 schody (150 m), nebo autem 2 km. Pláž 'Praia das Macas' 4 km.
Další informace k ubytování:
  - 150 m od moře/jezera
  - nástupní den: sobota
Hodnocení:
Poloha: (3/5)
Venkovní prostor: (3/5)
Zařízení: (2/5)
Klid polohy: (4/5)
Kuchyně: (2/5)
Příjezdová cesta: (2/5)
Colares:
  Malá pěkná vesnice uprostřed menší vinařské oblasti, která je známá svým vínem. Obec leží mezi chráněnou krajinnou oblastí Sintra-Cascais a Atlantikem. Sintra 12 km. 3 golfová hřiště, 6 tenisových hřišt a 8 jezdeckých center, vše v blízkosti. Pláže "Praia da Adraga" a "Praia Grande" jsou velice oblíbené.

Cenový kalendář:
Od data: Do data: Nájemní cena:
[Kč]
13.02.2010 27.03.2010 15.229,00     
27.03.2010 10.04.2010 19.798,00     
10.04.2010 12.06.2010 15.229,00     
12.06.2010 03.07.2010 20.716,00     
03.07.2010 28.08.2010 25.519,00     
28.08.2010 18.09.2010 20.716,00     
18.09.2010 27.11.2010 19.798,00     
V tabulce je uvedena nájemní cena bez manipulačního poplatku a případných dalších poplatků jako je cena za povinný závěrečný úklid, pojištění na storno, a pod.
Podrobný rozpis cen, dalších poplatků
a volných termínů ubytování je ZDE ...
Interhome
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Dovolená Colares (všechny možnosti v tomto místě) ...
Dovolená Lisabon / Vale do Tejo (všechny možnosti v této oblasti) ...
Dovolená v Portugalsku (výpis všech možností ubytování) ...
Dovolená v dalších zemích (celá nabídka) ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Dovolená u moře
v Itálii
Rezidence 'Isola Rossa', na kraji obce, 1.7 km od centra Isola Rossa, klidná poloha, 1.7 km od moře, v zeleni. V domě: možnosti nákupu. Parkovací místo. Obchod, restaurace 500 m, písečná pláž 1.7 km. Pozor prosím: auto doporučeno. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Rekreační sídliště sestává z řadových domů, byty jsou v přízemí, nebo v 1. patře. Surfování, plachtění a potápění (extra).
Dovolená
v Rakousku
Schladming: Dvougenerační dům 'Gföller', v obci, 150 m od centra, klidná poloha, 380 m od sjezdovek. Společné: zahrada, louka k odpočinku. Ping-pong, zahradní nábytek. V domě: lyžárna. Parkovací místo. Potraviny 150 m, restaurace 60 m, zastávka ski-busu 380 m, koupaliště, krytý bazén 680 m, kabinková lanovka, lyžařská škola 380 m, běžkařské stopy 800 m, kluziště 100 m. Krátkodobné pobyty - nejméně 4 noci.
Apartmány u moře
v Chorvatsku
Nový, pěkný dům, v obci, slunná poloha, 100 m plaz, ve vedlejší ulici. Společné: pozemek 2'000 m2, zahrada s trávníkem a stromy. Gril. Parkovací místo u domu. Obchod 50 m, restaurace 200 m, oblázková pláž, kamenitá pláž 100 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Dovolená
ve Velké Británii
Southsea 3 km od Portsmouth: Rezidence 'Ocean Apartments', nad the Southsea seafront 1 km od centra Southsea, 50 m od moře. V domě: recepce, restaurace, bar, společenská místnost. Výtah. Parkovací místo (omezený počet míst). Obchod, restaurace 500 m, autobusová zastávka 10 m, oblázková pláž 20 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
  © 1996 - 2010, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 09.02.2010
Hotel Elisabethpark, Kaiser-Franz-Josef-Straße 5, 5640 Bad Gastein, Rakousko
Hotel Elisabethpark - on-line rezervace                                              
Kaiser-Franz-Josef-Straße 5, 5640 Bad Gastein, Rakousko                                              
Tento elegantní 4hvězdičkový luxusní hotel byl na jaře roku 2008 kompletně zrekonstruován a najdete ho přímo v centru světoznámého rekreačního střediska Bad Gastein ...

Tento elegantní 4hvězdičkový luxusní hotel byl na jaře roku 2008 kompletně zrekonstruován a najdete ho přímo v centru světoznámého rekreačního střediska Bad Gastein. Hotel Elisabethpark nabízí velmi komfortní pokoje, recepci, vstupní halu s krbem, kuřácký salonek s kulečníkem, vinárnu, dětskou hernu a ještě mnohem více. Kulinářské speciality jsou podávány v restauraci Panorama s fantastickým výhledem na hory Gastein, nebo v elegantní a la carte restauraci Prälatur s útulnou vinárnou. Prostorné a zbrusu nové lázně zabírají 2 podlaží a poskytují termální krytý bazén, danarium, tepidárium, finskou saunu a parní lázeň. Poté si můžete odpočinout v relaxační místnosti s koutkem na čerstvém vzduchu. V exkluzivních lázních Babor Spa & Beauty Center se nabízí široká škála různých wellness a kosmetických procedur. Nejbližší lyžařský areál (Stubnerkogelbahn) je asi 5 minut jízdy od hotelu Elisabethpark. Skipasy lze zakoupit přímo na recepci a lyžařského vybavení je možné pronajmout přímo na v hotelové půjčovně. Vlastní hotelová pohodlná kyvadlová doprava vás za lyžařskou zábavou odveze zdarma.