Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Dovolená ve Španělsku
Costa Cálida - Águilas
Průvodce:
Španělsko - Costa Cálida - Águilas:
  Obec, na jihu regionu, dopravně výhodná poloha, 107 km jiho-západně od Murcia, 116 km jiho-východně od Alicante. Supermarket, obchody, restaurace, bar, diskotéka. Dopravní spojení: příjezd po dobře vybudovaných!kvalitní silnici. Cabo de Gata, 100 km. Cartagena, 85 km. Město je obklopeno obdělávanými poli sahá až ke středozemnímu moři. Po celý rok je speciální mikroklima. Písečné pláže kontrastují s zpolazpustlou krajinou a hlubokými piniovými lesy ve vnitrozemí. Ráj pro milovníky potápění. Doprava letadlem: letiště Murcia (MJV), 107 km.
  Navigace: Dovolená > Španělsko > Costa Cálida > Águilas
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byly nalezeny 4 objekty.
(Ubytování je řazeno podle cen vzestupně.)
Dovolená ve Španělsku, Costa Cálida, Águilas
(1) Costa Cálida - Águilas
ES9790.150.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: ES9790.150.1
Apartmán
Ubytování pro max. 3 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 9.608,00 - 11.230,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  "Apt. C", 2-pokojový byt 48 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka a TV-satelit, vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (mraznička). Sprcha/WC. Topení. Terasa 10 m2. Zahradní nábytek.
Další informace:
  - 1 km od moře/jezera
  - otevřený bazén ke společnému užívání (od 01.05. do 31.10)
  - nástupní den: sobota
Dovolená ve Španělsku, Costa Cálida, Águilas
(2) Costa Cálida - Águilas
ES9790.150.4
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: ES9790.150.4
Apartmán
Ubytování pro max. 6 osob, 4 pokoje, 3 ložnice
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 12.831,00 - 25.812,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  "Apt. B", 4-pokojový byt 85 m2 ve 1. patře: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (trouba, mraznička). Koupelna/bidet/WC. Topení. Terasa 10 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Společné s jiným bytem v 1. patře: slunná terasa 50 m2 s grilem.
Další informace:
  - 1 km od moře/jezera
  - otevřený bazén ke společnému užívání (od 01.05. do 31.10)
  - nástupní den: sobota
Dovolená ve Španělsku, Costa Cálida, Águilas
(3) Costa Cálida - Águilas
ES9790.150.3
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: ES9790.150.3
Apartmán
Ubytování pro max. 6 osob, 4 pokoje, 3 ložnice
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 16.440,00 - 40.992,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  "Apt. Luxus", 4-pokojový byt 120 m2, v přízemí, luxusní zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, TV-satelit, rádio a CD. 1x pokoj, bez skříně, 1 x 2 lůžka nad sebou. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko. Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/bidet/WC, sprcha/bidet/WC. Topení, klimatizace. Terasa 20 m2. Zahrada 20 m2. Zahradní nábytek, lehátka (6x). K dispozici: pračka. V ceně pronájmu: víno na přípitek, denní úklid (mimo svátky), týdenní výměna prádla (lůžka, koupelna). V suterénu vinný sklep.
Další informace:
  - 1 km od moře/jezera
  - krb
  - otevřený bazén ke společnému užívání (od 01.05. do 31.10)
  - nástupní den: sobota
Dovolená ve Španělsku, Costa Cálida, Águilas
(4) Costa Cálida - Águilas
ES9790.180.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: ES9790.180.1
Samostatně stojící dům - 'Carlín'
Ubytování pro max. 6 osob, 4 pokoje, 3 ložnice
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 16.440,00 - 40.992,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  4-pokojový dům 160 m2: obývací pokoj/jídelna 40 m2, TV, vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a koupelna/WC. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a koupelna/WC. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Topení (extra).
Další informace:
  - 500 m od moře/jezera
  - venkovní bazén k soukromému použití (od 01.06. do 30.09)
  - nástupní den: sobota
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
v Itálii
2-pokojový byt 45 m2: obývací pokoj/jídelna, 2x lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout. Sprcha/bidet/WC. Gril. Výhled na moře. Pozor prosím: povolen jen pes malého vzrůstu.
Rekreační osada 'Le Ginestre', klidná, slunná poloha ve svahu. Potraviny, restaurace, bar, písečná pláž 650 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Byty se zahradou, nebo zařízeným balkonem.
Ubytování
v Rakousku
Ze 65 plně biologických dřevěných domů je tento, uprostřed zemědělské chráněné oblasti Triebener Tauern ve výšce 1274 m n.m rekreační osada 'Moscher' 2 km od centra Hohentauern, 200 m od jezera, přímo u sjezdovek. Společné, tenis (2 x pískový povrch) (extra). V domě: restaurace, solárium, whirlpool (vše extra), stolní tenis (extra). Slunná terasa. Jízdárna 200 m, vlek, lyžařské centrum, lyžařská škola, běžkařské stopy 100 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Vlastní zábavní park s rybníkem ke koupání (300 m2), se streetbalovým a volejbalovým hřištěm. Další možnosti v zařízení (vše dosažitelne pešky, extra): rybník k lovení, golf-driving-range, ohniště. V areálu leží také hotel Moscher (extra): vířivé bazény, parní lázeň. Možnost snídaní a polopenze přímo v místě v hostinci 'Tauernwirt' (v pondělí zavřeno). Donáška pečiva ráno pouze některé dny v týdnu. Postel s mřížkou na dotaz (zdarma). Rekreační zařízení se vším všudy, lyžařská sportovní zařízení přímo před domem !!,Cestovat a šetřit (v ceně pronájnu): rekreační pas 'Hohentauern', vstup do světa zábavy Keltenberg.
Dovolená u moře
v Chorvatsku
Dům stojí na jižní straně ostrova Pasman, v malebném zálivu Zincena (jen jediný dům). V blízkosti národní park Kornati rodinný dům 'Rudi', klidná, slunná poloha, přímo u moře, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás, gril. Příjezd končí 1 km od objektu (přírodní cesta). Obchod 5 km, restaurace 5 km, skalnatá pláž 10 m. Dům je dosažitelný člunem za hodinu z Kraje (pěšky ca 1 hodinu přírodní cestou až do Kraje). Parkování u držitele klíčú v Kraji. Dopravu při příjezdu a odjezdu je zajištěna majitelem (zdarma). Zajištění potravin a jiných potřeb možné po domluvě. Možnost pronajmutí motorového člunu majitele (extra). Kanoe zdarma k dispozici. Dům je jen 10 minut pěšky od domu H4280/310.
Apartmány
v Rakousku
2-pokojový byt 42 m2, vkusné a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit, vstup na balkon. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka), jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť. Balkon. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: sejf, dětská postýlka.
Nový, komfortní vesnice 'Monarchiapark', mimo obec, slunná poloha, přímo u sjezdovek. Společné: pozemek, vyhřívaný, krytý bazén, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, snídaňová místnost, sauna, masáže (vše extra), stolní tenis. Pokoj se hrami, odkládací místnost na kola, lyžárna, ústřední topení. Snídaně a polopenze na vyžádání. (v zimě nutné sněhové řetězy). Parkoviště u domu. Potraviny, autobusová zastávka 200 m, koupaliště 15 km, tenis 15 km, jízdárna 15 km, visutá lanovka 200 m, vlek 50 m, lyžařské sjezdovky 20 m, lyžařská škola 200 m, běžkařské stopy 250 m, kluziště 200 m. Pozor prosím: baby-výbava na dotaz. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Zařízení se nachází přímo na sjezdovce a je obklopeno původní přírodní krajinou ve výšce 1.650 m n.m. Opravdu rozmazlováni jsou hosté v restauraci Monarchia Park s velkou slunnou terasou. Snídaně Euro 7,-/osoba, 4-chodová večeře Euro 17,-/osoba. Také v prostoru wellness nezůstanou žádná přáni nevyslyšena. Krytý bazén a sauna Euro 5.-/osoba/2 hodiny.
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 12.10.2008