Ubytování v hotelu a rezervace ubytování v hotelích po celém světě
  Úvodní stránka ubytování | | Vytisknout | Rezervovat | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Dovolená v Rakousku
Korutany - Lavanttal
Rieding
  Dovolená v Rakousku: Korutany, Lavanttal
  Navigace: Rieding, Lavanttal, Korutany, Rakousko
Apartmán číslo: AT9431.610.1
Obrázek domu - letní Obrázek domu Obrázek domu
Obrázek domu - zimní Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek okolí - letní
  Rezervace
Ukázat místo na mapě ...
Samostatně stojící dům
Objednávkové číslo: AT9431.610.1
Ubytování pro max. 6 osob, 3 pokoje, 3 ložnice
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 12.383,00 - 18.575,00 Kč   (nájemní cena za týden)
    (cenový kalendář naleznete dále na této stránce)
Volné termíny a vedlejší náklady na ubytování si zkontrolujte ZDE ...
Popis ubytování:
  3-pokojová chata 45 m2, stylové a útulné zařízení: 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (4 plotýnky, trouba), jídelní stůl. Sprcha/WC. Terasa. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. K dispozici je pohodlná chata se saunou. Zažijte nádhernou pohodu v horské salaši. Okolí zve ke hrám a řádění. Lyžařská oblast Koralpe pouze 4 km a v hlavní sezóně je k dispozici zdarma lyžařský autobus.
Popis objektu:
  Rieding: Útulná, stylová chata. 8 km od centra St.Stefan. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 750 m2, prírodní zahrada. V rekreačním zařízení: sauna. Ústřední topení. Příjezd vede až k objektu (přírodní cesta, v zimě nutné sněhové řetězy). Parkovací místo u domu. Potraviny 8 km, restaurace, autobusová zastávka 350 m, koupaliště 8 km. Golfové hřiště 10 km, tenis 8 km, vlek 4 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Další informace k ubytování:
  - 4 km od vleku
  - nástupní den: sobota
Hodnocení:
Poloha: (2/5)
Venkovní prostor: (3/5)
Zařízení: (2/5)
Klid polohy: (2/5)
Kuchyně: (2/5)
Příjezdová cesta: (3/5)
Lavanttal:
Nadmořská výška: 350 - 2'240 m.
  Udolí Lavanttal patří k nejpůvabnějším údolím jižního Rakouska, především na jaře, když ve vzduchu leží vůně květů tisíce ovocných stromů nebo v červnu/červenci, když se květy horských pastvin promění ve svítící, červené koberce. Lavantal: Kamp na Koralpe, St Leonhard, St Stefan, St Andrae, Eitweg a Klippitztoerl. Rekreační středisko, 50 km severo-východně od Klagenfurt. V obci: bar. Krytý bazén, sauna. Další možnosti. Dopravní spojení: nádraží "Wolfsberg". Autobusové spojení. Doprava letadlem: letiště Klagenfurt (KLU), Graz (GRZ).

  v létě:
  Oblast s bohatou sportovní nabídkou a nabídkou pro využití volného času. Z ařízení St. Andraer See bazén. Tenis (2x krytý kurt), squash, golfové hřiště 9 jamek, St. Michael. Minigolf. Rajtování. Paragliding, letní sáňkařská dráha, St. Leonhard. Turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro tůry na horském kole. Gokard-dráha, zábavný svět s Quard parcour, Tipi-vesnicí, indoor-šplhací zahrada, lukolstřelba, jízdy na vorech, nordic-walking dráhy, nostalgická dráha, běžkařské stopy a stopy pro nordic-walking, motorové a bezmotorová létání.

  v zimě:
  Lyžařské oblasti: Hebalm, Klippitztoerl, Koralpe, Weinebene. 4x sedačkové lanovky, 25x vleky. Lyžařská škola. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Umělé kluziště, tenisová hala. Skibus.

Cenový kalendář:
Od data: Do data: Nájemní cena:
[Kč]
20.03.2010 27.03.2010 12.383,00     
27.03.2010 10.04.2010 15.159,00     
10.04.2010 08.05.2010 12.597,00     
08.05.2010 12.06.2010 14.305,00     
12.06.2010 03.07.2010 14.518,00     
03.07.2010 21.08.2010 18.575,00     
21.08.2010 11.09.2010 17.507,00     
11.09.2010 27.11.2010 14.518,00     
V tabulce je uvedena nájemní cena bez manipulačního poplatku a případných dalších poplatků jako je cena za povinný závěrečný úklid, pojištění na storno, a pod.
Podrobný rozpis cen, dalších poplatků
a volných termínů ubytování je ZDE ...
Interhome
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Dovolená Lavanttal (všechny možnosti v tomto místě) ...
Dovolená Korutany (všechny možnosti v této oblasti) ...
Dovolená v Rakousku (výpis všech možností ubytování) ...
Dovolená v dalších zemích (celá nabídka) ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Dovolená u moře
ve Francii
Rezidence 'Pointe Vermeille', 3-podlažní. Ve čtvrti Coudalere au bord de l'étang. Společné: bazén (15 x 8 m, hloubka 80 - 200 cm, 15.06.-15.09.). V rekreačním zařízení: parkovací místo. Potraviny, restaurace 300 m, písečná pláž 3 km.
Apartmány
v Polsku
2-pokojový byt 39 m2 ve 2. patře, velmi a komfortní zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (180 cm), 1x vysunovací lůžko a TV-satelit. Otevřená kuchyně. Sprcha/WC. Výhled na město.
Bytový dům 2-podlažní, rok výstavby 2000. V centru obce, klidná, slunná poloha, 3 km od sjezdovek. Společné: pozemek 1'300 m2 (oplocený), zahrada (oplocená). Zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V domě: recepce. Pokoj se hrami, lyžárna, ústřední topení, pračka, sušička (společné). Příjezd končí 30 m od objektu (v zimě nutné sněhové řetězy). Parkovací místo u domu. Obchod 200 m, potraviny 50 m, supermarket 1 km, restaurace 100 m, autobusová zastávka 20 m, koupaliště 1 km, krytý bazén 8 km. Tenis 500 m, jízdárna 5 km, vlek 3 km, lyžařské sjezdovky 3 km, lyžařská škola 3 km, kluziště 100 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Lázně 300 m. Koňské drožky a sáně 30 m (možnost vyjížděk, extra). Cyklostezky 50 m. Turistické cesty u domu. Přírodní léčebné centrum 350 m. Všechny byty s lehátky, nočními stolky a jídelním stolem se židlemi. K pronajmutí: lehátka, sáně. Některé byty s průchozími pokoji.
Dovolená u moře
ve Francii
2-pokojový byt 52 m2 na 2 podlažích ve 1. patře, jihozápadní orientace, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV, vstup na lodžii. 1x pokoj, 1x lůžko (90 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště): zkosená galerie se střešní okno, 1x francouzské lůžko (140 cm). Pěkný výhled do dálky na moře a na bazén. K dispozici: pračka. Parkování.
Malá rezidence sestává ze 2 jednopatrových budov. Železnice ve vzdálenosti 250 m. Zvuková rušivost je nízká. Rezidence zamčená el. branou. Pěkná rezidence 'Les Genets d'Or'. Ve čtvrti Plaine du Roi, klidná, slunná poloha v obytné čtvrti, ve vedlejší ulici. Společné: bazén (12 x 6 m, hloubka 100 - 140 cm, 01.05.-30.09.). Obchod 3 km, restaurace 2 km, pláž ke koupání 2 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Apartmány
v České republice
4-pokojový dům 150 m2: obývací pokoj/jídelna, krbová kamna a TV-satelit. 1x pokoj, 2x lůžko, koupelna/WC a WC zvlášť. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm), sprcha/WC. Kuchyně (4 plotýnky, trouba). V horním patře: 1x pokoj, 4x lůžko a TV. K dispozici: pračka, sušička. Parkování. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. V horním patře: nižší stropy (trámy 180 cm). Spotřeba elektrické energie od 01.11. - 30.04. extra. Spotřeba dřeva a plynu (v bombách) celoročně extra. TV v horním patře jen CZ. V dvoulůžkovém pokoji a kuchyni kamna na dřevo a uhlí.
Svratouch/Karlštejn 13 km od Hlinsko: Objekt dříve zemědělská usedlost. Klidná, romantická poloha v blízkosti lesa, s panoramickým výhledem. Mimo obec, samostatně stojící, klidná, slunná, vyvýšená poloha, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: stromy, louka 4'000 m2. Zahradní sezení, ohniště. Příjezd vede až k objektu, v zimě 200 m (v zimě nutné sněhové řetězy). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 4 km, restaurace 4 km, autobusová zastávka 4 km. Golfové hřiště 100 m, vlek 500 m. Přírodní koupaliště 2 km. Na pozemku k dispozici odstavná plocha pro auta (v zimě za sněhu nutno parkovat 200 m od objektu). Lyžařský vlek a sjezdovka s osvětlením a umělým zasněžováním 500 m. Udržované běžkařské stopy 1-2 km. Dům leží 100 m od 9-ti jamkového golfového hřiště.
  © 1996 - 2010, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 21.03.2010
Prague Centre Superior, Legerova 32, 120 00 Praha, Česká Republika
Prague Centre Superior - on-line rezervace                                              
Legerova 32, 120 00 Praha, Česká Republika                                              
Hotel Prague Centre Superior má centrální polohu, nachází se jen pár minut pěšky od nejznámějších pražských turistických atrakcí ...

Hotel Prague Centre Superior má centrální polohu, nachází se jen pár minut pěšky od nejznámějších pražských turistických atrakcí a nabízí vířivku whirlpool, saunu a solnou jeskyni. Hotel sídlí v překrásné historické budově, jež patří k architektonickým skvostům oblasti. Hotel nabízí velice pohodlné a dobře vybavené pokoje. Je zde také velice příjemná zahrada, oáza klidu uprostřed ruchu velkoměsta a kvalitní restaurace. Sauna, vířivka whirlpool a solná jeskyně jsou k dispozici za příplatek a jsou ideální pro odpočinek po náročném dni. Chráněné parkoviště v podzemní hotelové garáži je za příplatek. Nejbližší stanice metra (I.P.Pavlova) je 200 metrů od hotelu Prague Centre Superior.