Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Dovolená v Německu
Harz - Altenau
Průvodce:
Německo - Harz - Altenau:
  Lázeňská obec s 3000 obyvatel, 22 km od Goslar, 24 km od Osterode, 24 km od Braunlage. V obci: obchody, restaurace, pamětihodnosti. Krytý bazén, sauna, solárium. Dopravní spojení: Železnice Hannover - Bad Harzburg. Nádraží "Oker" 15 km. Wernigerode, 45 km. Salzgitter, 52 km. Doprava letadlem: letiště Hannover (HAJ), 125 km, Erfurt (ERF), 132 km.
V létě
  Jezero ke koupání, 3 km od obce. Tenis. Minigolf. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty.
V zimě
  Vleky. Lyžařská škola. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Metaná.
  Navigace: Dovolená > Německo > Harz > Altenau
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byl nalezen pouze jeden objekt.
Dovolená v Německu, Harz, Altenau
(1) Harz - Altenau
DE3396.110.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: DE3396.110.1
Apartmán - 'Glockenberg'
Ubytování pro max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 6.925,00 - 8.551,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  2-pokojový byt 45 m2 ve 2. patře, zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a stereo přehrávač. 1x pokoj se závěsem, bez okna, 2x lůžko. 1x malý dětský pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (3 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Malý balkon. Zahradní nábytek. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Z balkonu výhled do parku.
Další informace:
  - nástupní den: sobota
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
ve Španělsku
Rekreační zařízení 'Gran Reserva', 3 podlažní, v centru obce Empuriabrava, 200 m plaz. Společné: zahrada s trávníkem, rostlinami a květinami, bazén (01.04.-31.10., extra), dětské brouzdaliště, dětské hřiště. V domě: restaurace. Supermarket 200 m, obchodní centrum, restaurace, bar 100 m, sportovní přístav 1 km, písečná pláž 200 m, tenis 3 km, jízdárna 4 km, sportovní centrum 2 km. Pozor prosím: zařízení je v noci střeženo. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Na pozemku celkem 4 bazény (extra, každý 16 x 9 m). K dispozici parkovací místa v podzemní garáži (extra, nahlásit v recepci zařízení ve které je také možné zakoupit vstupenky do bazénu).
Ubytování
v Německu
2-pokojový byt: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna nebo sprcha/WC. Balkon nebo terasa. Zahradní nábytek. Parkování. Výměra bytu: 45-55 m2 Kuchyně je jednoše zařízená.
Rekreační osada 'Landhaus Ludwig/Haus Wandervogel'. V rekreačním zařízení: stolní tenis. Pokoj se hrami, ústřední topení. Úklid na vyžádání (extra). Obchod 500 m, termální bazén 3 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Dětské hřiště 100 m. Léčebné centrum 3 km. Rekreační obytné zařízení se nachází v přednostní obytné oblasti Bad Griesbach, 1 km od starého městského jádra; byty jsou indiviudualně zařízené, vždy podle vkusu majitele. Sauna a solarium v domě Ludwig. Na přaní od-a dovoz k a z nádraží Karpfham (zdarma).Žádný příjezd ani odjezd 24. 12 a 25. 12.
Apartmány u moře
v Itálii
Rezidence 'Isola Rossa', na kraji obce, 1.7 km od centra Isola Rossa, klidná poloha, v zeleni. V domě: možnosti nákupu. Parkoviště. Obchod, restaurace 500 m, písečná pláž 1.7 km. Pozor prosím: auto doporučeno. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Rekreační sídliště sestává z řadových domů; byty jsou v přízemí, nebo v 1. Patře. Surfování, plachtění a potápění (extra).
Apartmány
v České republice
2-pokojový byt 63 m2 na 2 podlažích ve 4. patře, moderní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 2x lůžko, TV-satelit a rádio. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Plynové topení. V podkroví: zkosen 1x pokoj, 2x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. WC zvlášť. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Moderní bytový dům 4 podlažní, v centru obce Jáchymov. V domě: výtah. Parkoviště u domu. Potraviny, restaurace 50 m, autobusová zastávka 150 m, koupaliště 15 km, krytý bazén 150 m, vlek 1 km, lyžařské sjezdovky 1 km, lyžařská škola 8 km, běžkařské stopy 500 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 30.08.2008