Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Dovolená v České republice
Jihočeský kraj - Lipno nad Vltavou
Nabídku Last Minute dovolené v České republice (celkem 84) naleznete zde ...
  Navigace: Dovolená > Česká republika > Jihočeský kraj > Lipno nad Vltavou
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byly nalezeny 3 objekty.
Dovolená v České republice, Jihočeský kraj, Lipno nad Vltavou
(1) Jihočeský kraj - Lipno nad Vltavou
CZ3827.10.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: CZ3827.10.1
Apartmán
Ubytování pro max. 4 osoby, 3 pokoje, 2 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 13.415,00 - 21.266,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  3-pokojový byt 65 m2 ve 1. patře, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna 35 m2, TV-satelit, video, rádio, CD, stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), bar. Koupelna/WC. Topení. Pěkný výhled na jezero a na bazén. K dispozici: pračka (extra). Pozor prosím: byt orientace na ulici.
Další informace:
  - 1 km od vleku
  - 200 m od jezera
  - nástupní den: sobota
Dovolená v České republice, Jihočeský kraj, Lipno nad Vltavou
(2) Jihočeský kraj - Lipno nad Vltavou
CZ3827.100.2
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: CZ3827.100.2
Apartmán
Ubytování pro max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice
Standard:   
Cena ubytování: 21.938,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  2-pokojový byt v přízemí, luxusní a útulné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a DVD, vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba). Koupelna, WC zvlášť. Terasa. Zahradní sezení. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na jezero a na město. K dispozici: pračka. Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt. Prosím pozor: toto apartmá je možno rezervovat pouze spolu s objektem CZ3827.100.1.
Další informace:
  - 500 m od vleku
  - 500 m od jezera
  - nástupní den: sobota
Dovolená v České republice, Jihočeský kraj, Lipno nad Vltavou
(3) Jihočeský kraj - Lipno nad Vltavou
CZ3827.100.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: CZ3827.100.1
Dům (řadový dům)
Ubytování pro max. 12 osob, 7 pokojů, 6 ložnic
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 31.339,00 - 62.671,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  7-pokojová polovina dvojdomku 400 m2 na 2 podlažích, luxusní a útulné zařízení: otevřený velký obývací pokoj, otevřený krb, TV-satelit, rádio, CD a DVD, vstup na zahradu, na terasu. Otevřená jídelna. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), malý bar. WC zvlášť. V horním patře: 3x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x dvoulůžko (160 cm), vstup na balkon. 1x pokoj, 1x dvoulůžko (200 cm), koupelna/WC. Sprcha/WC, koupelna/sprcha/WC. Plynové topení. Balkon 9 m2. Terasa 20 m2. Zahradní sezení 30 m2. Zahradní nábytek, gril, odkládací místnost. Velmi pěkný výhled na jezero a na město. K dispozici: dětská postýlka. Parkování, oplocené (4 auta). Pozor prosím: nekuřácký byt. Pes povolen, max. 2 psi. U 5 pokojů je samostatná šatna. Psi jsou povoleni pouze po domluvě s majitelem. K tomuto objektu může být rezervováno ještě apartmá pro 4 osoby CZ3827.100.2.
Další informace:
  - 500 m od vleku
  - 500 m od jezera
  - krb
  - nástupní den: sobota
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
v Turecku
'Villa Tuncer', 4-pokojová vila 160 m2 na 2 podlažích, starožitné a osobité zařízení: obývací pokoj/jídelna, 3x místo ke spaní, otevřený krb, WC zvlášť a TV-satelit, vstup na zahradu, k bazénu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, gril), jídelní stůl, vstup k zahradnímu sezení, k bazénu. Solární vytápění. Ve spodním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x dvoulůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x dvoulůžko. Sprcha/WC. Solární vytápění. V horním patře (venkovní schodiště): 1x velký pokoj s dvoulůžkem, 1x dvoulůžko a koupelna/sprcha/WC, vstup na balkon. Balkon 8 m2. Terasa 100 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x), odkládací místnost. Výhled na moře. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, vysoušeč vlasů.
Velmi pěkná, útulná, komfortní vila 'Villa Tuncer', 2 podlažní, rok výstavby 1996, v obci 1.5 km od centra YALIKAVAK, samostatně stojící, klidná, slunná poloha. K dispozici pouze pro Vás: pěkná, udržovaná zahrada (oplocená), bazén bez náhledu, hranatý (11 x 5 m, 01.05.-31.10.), venkovní sprcha, terasa, zahradní nábytek, gril. Týdenní výměna prádla. Pomoc v domácnosti denně na vyžádání (extra). Kuchar na vyžádání (extra). Obchod 2.5 km, potraviny 700 m, restaurace 1 km, autobusová zastávka 1.5 km. Oblázková pláž 100 m.
Dovolená
ve Velké Británii
Ealing London W13: Objekt na okraji Londýna, 6 kroků od metra (linka Piccadilly), asi 15 minut od letiště v Heathrow a asi 20-30 minut jízdy metrem od centra Londýna. Dvojdomek 2 podlažní, ve čtvrti Ealing, na kraji obce, 11 km od centra London, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: zahrada. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod, potraviny, restaurace, bar 200 m, autobusová zastávka 300 m, nádraží 'West Ealing' 2 km, metro 'Northfields / Boston Manor' 800 m. Koupaliště 4 km, golfové hřiště 5 km. Pozor prosím: železnice v blízkosti.
Ubytování u moře
v Chorvatsku
Nový, pěkný dvojdomek 2 podlažní, nad ATP Tennis Center 200 m, mimo obec, 1 km od centra Bol, samostatně stojící, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 400 m od moře, v zeleni. Společné: pozemek 3200 m2, prírodní zahrada. Parkoviště u domu. Potraviny 400 m, restaurace 200 m. Oblázková pláž 400 m, tenis 200 m, sportovní centrum 400 m.
Ubytování
v Rakousku
1-pokojový byt 20 m2 ve 1. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Chata 'Gabriele', ve čtvrti St. Martin, 1.5 km od centra Lofer, klidná poloha. Společné: zahrada 700 m2, louka k odpočinku, zahradní nábytek. Parkoviště. Potraviny 500 m, restaurace 400 m. Tenis 400 m, visutá lanovka, lanová dráha 1.5 km, běžkařské stopy 300 m. Další letní a zimní sportovní zařízení 1,5 km. Sommercard (letní karta): slevy pro horske dráhy, do lázní, prohlídka soutěsek a do centra pro volný čas Unken.
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 05.09.2008