Úvodní stránka ubytování | | Vytisknout | Rezervovat | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Dovolená v Belgii
Ardenny - Robertville/Sourbrodt
Waimes 8 km od Malmedy
  Dovolená v Belgii: Ardenny, Robertville/Sourbrodt
  Navigace: Waimes 8 km od Malmedy, Robertville/Sourbrodt, Ardenny, Belgie
Apartmán číslo: BE4950.779.1
Obrázek domu Obrázek domu - letní Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu
  Rezervace
Ukázat místo na mapě ...
Samostatně stojící dům
Objednávkové číslo: BE4950.779.1
Ubytování pro max. 16 osob, 7 pokojů, 6 ložnic
Standard:   
Ceny ubytování: 25.834,00 - 32.239,00 Kč   (nájemní cena za týden)
    (cenový kalendář naleznete dále na této stránce)
Volné termíny a vedlejší náklady na ubytování si zkontrolujte ZDE ...
Popis ubytování:
  'Le Castel', 7-pokojový dům 300 m2 na 3 podlažích: vstup. Obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, jídelní stůl, jídelní kout, TV, rádio, CD a DVD, vstup na terasu. Kuchyně (8 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril). WC zvlášť. V horním patře: 3x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, umyvadlo a sprcha/WC. 1x pokoj, 2x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou, umyvadlo a sprcha/WC. Ve 2. patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji 3x lůžko. Sprcha/WC. Výhled do zahrady. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. V suterénu: prádelna, pračka, sušička, mrazák. Kauce bude vrácena na Váš účet 10 dní po skončení pobytu. Zanechte prosím u majitele Vaše bankovní spojení a také Váš kód IBAN a BIC. Příplatek na místě: 1 EUR/sáček do koše. Pozn.: dům je nabízen exkluzivně pro rodinnou klientelu. V případě, že nejste rodina, obraťte se prosím na vaši rezervační kancelář, abyste získali souhlas majitele.
Popis objektu:
  Waimes 8 km od Malmedy: velký, luxusní dům, renovovaný, 6 km od jezera, 8 km od sjezdovek. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 1'000 m2, terasa (40 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: sauna. Odkládací místnost na kola, pračka, sušička. Parkoviště na pozemku. Supermarket, restaurace 700 m, golfové hřiště 24 km.
Další informace k ubytování:
  - 8 km od vleku
  - 6 km od moře/jezera
  - krb
  - nástupní den: sobota
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Robertville/Sourbrodt:
  Tato malá vesnice tvoří část celku Waimes, která bude dokonale využitá lidmi, kteří hledají klid a odpočinek. Ideální místo pro výlety: návěst Botrange (nejvyšší bod Belgie - 694 m), odkud vedou trasy přes přírodní rezervaci Hautes-Fagnes. K navštívení: v Robertville, střed Botrange (trvalá expozice týkající se všech otázek ohledně flóry, fauny, geologie a klimatu této oblasti), zámek Reinhardstein - otevřený od 15.06.-15.09., postavený 1354, zrekonstruovaný v roce 1969, nyní chrání malou přírodní rezervaci, která se nachází na svazích řeky la Warche a jejich přítoku, le Bayehon, tato řeka má na svém toku překrásné kaskády a vodopád vyšší než 50 metrů.

  v zimě:
  Lyžařský vlek v Ovifat 2 km. Trasy na běžky v celé oblasti.

  v létě:
  Vodní lyže na jezeře Betgenbach a Robertville. Stezky pro pěší turistiku a na kola, pronájem VTT, deltaplány, bazén, mini-golf.

Cenový kalendář:
Od data: Do data: Nájemní cena:
[Kč]
04.10.2008 11.10.2008 28.396,00     
11.10.2008 25.10.2008 32.239,00     
25.10.2008 01.11.2008 31.324,00     
01.11.2008 22.11.2008 25.834,00     
V tabulce je uvedena nájemní cena bez manipulačního poplatku a případných dalších poplatků jako je cena za povinný závěrečný úklid, pojištění na storno, a pod.
Podrobný rozpis cen, dalších poplatků
a volných termínů ubytování je ZDE ...
Interhome
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Dovolená Robertville/Sourbrodt (všechny možnosti v tomto místě) ...
Dovolená Ardenny (všechny možnosti v této oblasti) ...
Dovolená v Belgii (výpis všech možností ubytování) ...
Dovolená v dalších zemích (celá nabídka) ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Ubytování u moře
v Chorvatsku
2-pokojový byt 25 m2, v přízemí: 1x otevřený pokoj s dvoulůžkem. Malý obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a klimatizace, vstup na terasu. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na moře a na krajinu.
Pěkný, útulný dům s terasami 'Leda', ve čtvrti Medvinjak, mimo obec, 1.2 km od centra Korcula, klidná poloha ve svahu, 40 m od moře. Společné: zahrada s květinami, terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: ústřední topení. Parkoviště u domu na pozemku. Obchod 300 m, restaurace 500 m, oblázková pláž, skalnatá pláž 40 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Dovolená
v Irsku
Tullow 64 km od Dublin: Moderní, komfortní řadový dům 'The Mt Wolseley Hotel, Golf & Spa', na kraji obce Tullow, klidná poloha. Společné: pozemek, park, zahrada, tenis (1 x tvrdý povrch), dětské hřiště. V domě: sauna, fitness, solárium, whirlpool. Týdenní výměna prádla. Parkoviště. Pozor prosím: hlídání dětí možné v sezóně. Dům k pronajmutí v rekreačním zařízení Woseley Holiday Homes znamená samozásobení ve vybaveném okolí se vším pohodlím, které Mount Wolseley nabízí. Zástavba ve vyloženě rozlehlé, mírně kopcovité krajině s v pozadí fascinujícími horami Wickow a Carlow. V místě: golfová hřiště (18- a 72-jamek), škola golfu.,Možnost vstupu k Mount Wolseley Hotel-centru pro volný čas: denně od 9,- do 19,- hod.. Prosím koupací čepice a koupací obuv přinést ssebou! Děti majípřístup pouze v doprovodu rodičů. Doporučuje se rezervovat předem stan khrám na Mount Wilseley - 18 jamkovém hřišti, stejně jako kurzy, nebo wellness-ošetření v novém Mount Wolseley Hilton Hotel Spa. Dohodněte prosím termíny na tel. 059 915 16 74.
Dovolená u moře
ve Francii
1-pokojový byt 23 m2 na 2 podlažích, v přízemí: obývací pokoj/jídelna. Vstup, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (3 plotýnky, malá trouba). Koupelna/WC. E-topení. V horním patře (přikré schodiště): otevřená galerie, 1x pohovka pro 2 osoby. Terasa částéčně krytá. Zahradní nábytek. Parkování. Horní podlaží zkosené a galerie otevřrená do obývacího pokoje.
Rezidence 'Le Jardin de Matisse' sestává z domů se 4, nebo 5 byty a jedné malé 3-patrové budovy. Rekreační osada 'Le Jardin de Matisse', mimo obec, 3 km od centra Vence, v zeleni. Společné: pozemek 6'000 m2, trávníkem, rostlinami a stromy, bazén (01.06.-30.09.), dětské brouzdaliště, dětské hřiště. V domě: solárium. Obchod 3 km, potraviny 3 km, restaurace 3 km, kamenitá pláž 10 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování
ve Francii
'Batiment B2', 2-pokojový byt 22 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x malý dětský pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba). Koupelna/WC. E-topení. Malá terasa, západní orientace. Výhled na hory. K dispozici: pračka. Garáž. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Rezidence 'Clos du Savoy', v obci, 200 m od centra Chamonix. V rekreačním zařízení: výtah, lyžárna. Obchod 100 m, obchodní centrum 300 m, restaurace, zastávka ski-busu 100 m, nádraží 700 m, golfové hřiště 4 km, sportovní centrum 500 m, lyžařské sjezdovky 150 m, běžkařské stopy 600 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 06.10.2008