Úvodní stránka ubytování | | Vytisknout | Rezervovat | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Apartmány v USA
South-East Florida - Miami
Miami Beach North
  Apartmány v USA: South-East Florida, Miami
  Navigace: Miami Beach North, Miami, South-East Florida, USA
Apartmán číslo: US3415.100.3
Obrázek domu - letní Obrázek domu Obrázek domu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
  Rezervace
Ukázat místo na mapě ...
Apartmán
Objednávkové číslo: US3415.100.3
Ubytování pro max. 6 osob, 3 pokoje, 2 ložnice
Standard:   
Cena ubytování: 31.671,00 Kč   (nájemní cena za týden)
    (cenový kalendář naleznete dále na této stránce)
Volné termíny a vedlejší náklady na ubytování si zkontrolujte ZDE ...
Popis ubytování:
  3-pokojový byt: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (200 cm), koupelna/WC. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Klimatizace. K dispozici: sejf. Omezená možnost vaření: lednička, mikrovlnka, kávovar (bez plotýnek). Jednotlivé byty s koupelnou/WC, ojedinělé s balkonem a výhledem na moře.
Popis objektu:
  Miami Beach North: Tato rekreační rezidence je v prestižní oblasti Sunny Isles, v Northern Miami Beach, méně než půlhodina autem od známé South Beach a Fort Lauderdale velká, moderní rezidence, přímo u pláže. Společné: bazén s vnitřními schůdky, dětské brouzdaliště. V domě: recepce, restaurace, bar, společenská místnost, fitness. Výtah. Parkoviště (extra), veřejné parkoviště 75 m. Potraviny 1 km, supermarket 1 km, restaurace 2 km, golfové hřiště 3 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Program aktivit: jacuzzi, soukromé místo k rybolovu, 2 noční kluby/bary. Lázeňská taxa: USD 10,-/den, k zaplacení na místě.Pozor: stavební práce (téměř hotové) vedle rezidence.Cestovat a šetřit: od 04. 09. 2007 do 04. 10. 2007-10 % sleva na objekt U3415/100M a 6 % na objekt U3415/105M. Sleva pro krátkodobé pobyty.
V tomto domě jsou celkem 3 apartmány:
Apartmán US3415.100.1 ...   (max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán US3415.100.2 ...   (max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán US3415.100.3   (tento apartmán)
Další informace k ubytování:
  - otevřený bazén ke společnému užívání
  - nástupní den: sobota
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Hodnocení:
Příjezdová cesta: (5/5)
Miami:

Popis místa není bohužel momentálně k dispozici.

Cenový kalendář:
Od data: Do data: Nájemní cena:
[Kč]
23.08.2008 22.11.2008 31.671,00     
V tabulce je uvedena nájemní cena bez manipulačního poplatku a případných dalších poplatků jako je cena za povinný závěrečný úklid, pojištění na storno, a pod.
Podrobný rozpis cen, dalších poplatků
a volných termínů ubytování je ZDE ...
Interhome
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Apartmány Miami (všechny možnosti v tomto místě) ...
Apartmány South-East Florida (všechny možnosti v této oblasti) ...
Apartmány v USA (výpis všech možností ubytování) ...
Apartmány v dalších zemích (celá nabídka) ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
v Itálii
Nerano 10 km od Sorrento: pěkný, útulný dům, obklopen stromy, v obci, klidná, slunná poloha, 1 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: terasa, zahradní nábytek, gril. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod, bar, kavárna 30 m, nádraží 'SORRENTO' 10 km. Oblázková pláž 1 km.
Ubytování
v Nizozemí
Zaandam 15 km od Amsterdam: Nový, pěkný bytový dům, v obci, 500 m od centra, v obytné čtvrti, přímo u kanálu. V domě: výtah. Supermarket 400 m, obchodní centrum 800 m, restaurace, kavárna 500 m, nádraží 'Zaandam' 2 km. Zaandam s ideální polohou a dobrým veřejným dopravním spojením do Amsterdamu; Amsterdam Centraal Station-12 minut vlakem.
Dovolená u moře
ve Španělsku
Jednoduchý bytový dům 'Port Mistral', 3 podlažní, ve čtvrti Alberes. Supermarket 200 m, obchodní centrum 2 km, restaurace 200 m, bar 100 m. Písečná pláž 2 km. Více-bytový-dům, přímo na kanále, vedle zelené plochy.
Ubytování
v Rakousku
1-pokojový byt 27 m2 ve 4. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka a TV możno pronajmout. Zkosená nika, 1x francouzské lůžko (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky), bar. Koupelna/WC. E-topení. Výhled ke svahu. SAT-TV k pronajmutí (Euro 2,95/den).
Bytový dům 'Glockner', na kraji obce, 500 m od centra, klidná, slunná poloha ve svahu. V domě: výtah. Parkoviště. Restaurace 500 m, krytý bazén 200 m, tenis 1 km, lanová dráha 400 m, vlek 200 m, lyžařská škola 500 m, kluziště 1 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Odstavná hala pro auto (EUR 1,50/den). Pěkný výhled na Grossglockner.
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 29.08.2008