Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Apartmány ve Španělsku
Kanárské ostrovy - Tenerife / Adeje
Průvodce:
Španělsko - Kanárské ostrovy - Tenerife / Adeje:
Nadmořská výška: 280 m.
  Obec s 27'640 obyvatel, na jihozápadě ostrova, 83 km od Santa Cruz de Tenerife. V obci: supermarket, obchody, restaurace. Dopravní spojení: dálnice TFS1, výjezd 29 "Adeje". Příjezd po dobře vybudovaných!kvalitní silnici. Autobusové spojení. Přístav Los Cristianos. Doprava letadlem: letiště Reina Sofía (tfs), 18 km.
V létě
  Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování. Rybaření.
  Navigace: Apartmány > Španělsko > Kanárské ostrovy > Tenerife / Adeje
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byl nalezen pouze jeden objekt.
Apartmány ve Španělsku, Kanárské ostrovy, Tenerife / Adeje
(1) Kanárské ostrovy - Tenerife / Adeje
ES6035.120.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: ES6035.120.1
Apartmán - 'Marina Palace'
Ubytování pro max. 4 osoby, 3 pokoje, 2 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 14.945,00 - 19.856,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  "Marina Palace", 3-pokojový byt 60 m2 ve 1. patře, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV a rádio, vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko, vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/WC. Terasa 14 m2. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Výhled na moře.
Další informace:
  - 800 m od moře/jezera
  - tenisový kurt
  - otevřený bazén ke společnému užívání (celoročně)
  - nástupní den: sobota
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
ve Francii
Rezidence 'Pointe Vermeille', 3 podlažní, ve čtvrti Coudalere au bord de l'étang. Společné: bazén (15 x 8 m, hloubka 80 - 200 cm, 15.06.-15.09.). V rekreačním zařízení. Parkoviště. Potraviny, restaurace 300 m, písečná pláž 3 km.
Dovolená
v České republice
3-pokojový dům 55 m2: obývací pokoj 12 m2, 1x pohovka pro 2 osoby. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka), krbová kamna a rádio, vstup na balkon. Sprcha/WC. Topení dřevem. V horním patře: malá galerie. 1x zkosený pokoj, 2x lůžko, vstup na lodžii. 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem, 1x lůžko. Výhled na krajinu a na řeku. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
V rekreační oblasit Posázaví, pouhých 100 m od řeky Sázavy dům 5 km od centra Ledeč nad Sázavou, samostatně stojící, slunná poloha, 100 m od řeky. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 150 m2 (oplocená), zahradní sezení, gril. Potraviny 5 km, restaurace 5 km, nádraží 1 km. Na zahradě slunečník. Ohniště u řeky (společné). Parkování u objektu před plotem. Topení na tuhá paliva. Z druhé strany řeky Sázavy vede jednokolejová trať.
Apartmány u moře
ve Španělsku
11-pokojová vila 400 m2 na 3 podlažích, vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit, vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a koupelna/bidet/WC, vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. E-topení, klimatizace. Ve spodním patře: obývací pokoj, TV. 3x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. 1x pokoj se závěsem, 1x francouzské lůžko. Sprcha/WC, sprcha/bidet/WC. E-topení, klimatizace. V horním patře: 3x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Koupelna/bidet/WC, sprcha/bidet/WC. E-topení, klimatizace. Výhled na moře a na krajinu. K dispozici: pračka. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Španělské a mezinárodní televizní programy. K dispozici 2 pohovky, obsazení max. 22 osobami. Prosím uveďte při objednávce přesný počet osob.
Estación: Tenisové hřiště je poněkud menší než normální. Z nádraží jede autobus do centra a na pláž. Pěkná, komfortní vila 'Casa Estación', 1 km od centra Calpe. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 800 m2 (oplocený), bazén s vnitřními schůdky (10 x 4 m, 01.01.-31.12.), venkovní sprcha, tenis, terasa, zahradní nábytek, gril. Týdenní výměna prádla. Úklid 1x x týdně. Supermarket 1 km, restaurace, bar 700 m, autobusová zastávka 400 m, nádraží 'Calpe' 400 m. Písečná pláž 2 km.
Dovolená
v Německu
3-pokojový byt 60 m2: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj, 2x pohovka. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (trouba). Sprcha/WC. Balkon nebo terasa. Zahradní nábytek. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Bytový dům 'Alexandra', ve čtvrti Neuschönberg 2 km od centra Schönberg, centrální poloha, 1.8 km od moře. V domě: sauna (extra), solárium (extra). Ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Parkoviště u domu. Obchod 2 km, potraviny 2 km, restaurace 200 m, autobusová zastávka 50 m, nádraží 'Kiel' 25 km, krytý bazén 10 km, písečná pláž 1.8 km, tenis 2.5 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. K 1.8 m vzdáleným písečným plážím Schoenberger a Kalifornien jezdí v sezóně autobus v půlhodinovém intervalu, je zahrnutý v rekračním poplatku. Okouzlující krajina a atraktivní příroda Probstei zaručují ideální podmínky pro dovolenou. K zařízení patří známý hotel-restaurace 'Muschelsucher'. Dětská stolička, nutné předem objednat (EUR 10.00/pobyt).
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 13.10.2008