Úvodní stránka ubytování | | Vytisknout | Rezervovat | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Apartmány v Rakousku
Salcbursko - Flachau - Altenmarkt/Sportwelt Amadé
Flachau
  Apartmány v Rakousku: Salcbursko, Flachau - Altenmarkt/Sportwelt Amadé
  Navigace: Flachau, Flachau - Altenmarkt/Sportwelt Amadé, Salcbursko, Rakousko
Apartmán číslo: AT5542.20.4
Obrázek domu - zimní Obrázek domu Obrázek domu
Obrázek domu Obrázek domu - letní Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek okolí - zimní
  Rezervace
Ukázat místo na mapě ...
Apartmán - 'Jägerheim'
Objednávkové číslo: AT5542.20.4
Ubytování pro max. 6 osob, 3 pokoje, 2 ložnice
Standard:   
Cena ubytování: 15.404,00 Kč   (nájemní cena za týden)
    (cenový kalendář naleznete dále na této stránce)
Volné termíny a vedlejší náklady na ubytování si zkontrolujte ZDE ...
Popis ubytování:
  3-pokojový byt 70 m2 ve 1. patře: 1x pokoj, 3x lůžko a sprcha/WC. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/WC. Obývací pokoj/jídelna, 2x vysunovací lůžko, kabelová TV a rádio. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Balkon. Zahradní nábytek. Balkón ke společnému užívání.
Popis objektu:
  Flachau: Útulný bytový hotel 'Jägerheim', 300 m od centra, klidná, slunná poloha. Společné: zahrada, ping-pong, terasa, zahradní nábytek, dětské hřiště. V domě: společenská místnost, sauna, fitness, solárium (extra). Pokoj se hrami. Donáška pečiva. Společné garáže. Supermarket, restaurace 100 m, nádraží 5 km, koupaliště 5 km, krytý bazén 5 km, pláž ke koupání 1 km, sportovní centrum 100 m, lanová dráha 250 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. 1 x týdně zdarma sauna, jinak za poplatek. Možnost snídaní (extra). Zdarma půjčovna jízdních kol. Dětská postýlka na požádání.
V tomto domě jsou celkem 4 apartmány:
Apartmán AT5542.20.1 ...   (max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán AT5542.20.2 ...   (max. 2 osoby, 1 pokoj, 1 ložnice)
Apartmán AT5542.20.3 ...   (max. 2 osoby, 1 pokoj, 1 ložnice)
Apartmán AT5542.20.4   (tento apartmán)
Další informace k ubytování:
  - 250 m od vleku
  - 1 km od jezera
  - nástupní den: sobota
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Flachau - Altenmarkt/Sportwelt Amadé:

Popis místa není bohužel momentálně k dispozici.

Cenový kalendář:
Od data: Do data: Nájemní cena:
[Kč]
04.10.2008 22.11.2008 15.404,00     
V tabulce je uvedena nájemní cena bez manipulačního poplatku a případných dalších poplatků jako je cena za povinný závěrečný úklid, pojištění na storno, a pod.
Podrobný rozpis cen, dalších poplatků
a volných termínů ubytování je ZDE ...
Interhome
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Apartmány Flachau - Altenmarkt/Sportwelt Amadé (všechny možnosti v tomto místě) ...
Apartmány Salcbursko (všechny možnosti v této oblasti) ...
Apartmány v Rakousku (výpis všech možností ubytování) ...
Apartmány v dalších zemích (celá nabídka) ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
ve Španělsku
Rekreační zařízení 'Gran Reserva', 3 podlažní, v centru obce Empuriabrava, 200 m plaz. Společné: zahrada s trávníkem, rostlinami a květinami, bazén (01.04.-31.10., extra), dětské brouzdaliště, dětské hřiště. V domě: restaurace. Supermarket 200 m, obchodní centrum, restaurace, bar 100 m, sportovní přístav 1 km, písečná pláž 200 m, tenis 3 km, jízdárna 4 km, sportovní centrum 2 km. Pozor prosím: zařízení je v noci střeženo. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Na pozemku celkem 4 bazény (extra, každý 16 x 9 m). K dispozici parkovací místa v podzemní garáži (extra, nahlásit v recepci zařízení  ve které je také možné zakoupit vstupenky do bazénu).
Apartmány
v Polsku
Velký, pěkný, komfortní dům 'Willa Teresa', na kraji obce, klidná, slunná poloha, 150 m od jezera, v zeleni. Společné: zahrada 4'500 m2 (oplocená), pergola, terasa (8 m2), zahradní nábytek, gril, ohniště. V domě: ústřední topení. Parkoviště u domu. Potraviny 200 m, autobusová zastávka 400 m, nádraží 10 km, písečná pláž 150 m, golfové hřiště 25 km, jízdárna 5 km. Moře 23 km. Dům v překrásné zahradě s rybníkem v blízkosti lesa. V blízkosti jsou také chovné rybníky. K dispozici: jízdní kola a šlapací člun.
Ubytování u moře
ve Francii
1-pokojový byt 20 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Západní lodžie, 7 m2.
Rezidence 'Les Fregates' sestává ze 2- a 3-patrových budov, na moři s přímým přístupem na pisčitou pláž. Nákupní centrum 2,5 km. Přístav, zábava 4 km. Přímo u moře. Společné: bazén (15.06.-15.09.). Parkoviště. Potraviny 50 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování
v Rakousku
6-pokojový dům 140 m2 na 2 podlažích, částéčně zkosený, komfortní a útulné zařízení: 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2 x 2 lůžka nad sebou. Obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, 1x sklápěcí skríňové dvoulůžko, krbová kamna, jídelní kout, TV-satelit a rádio. Otevřená kuchyně (6 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, krbová kamna, jídelní kout, TV-satelit a rádio. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení. Balkon. Terasa. Zahradní nábytek, lehátka (4x). Nádherný výhled na jezero, na hory a na krajinu. K dispozici: vysoká stolička pro děti. Dům může být na požádání obsazen maximálně 14 osobami. Příplatek pro 11., 12., 13. a 14. osobu 10 Euro na lůžko na den. Pěkné zařízení z borovicového dřeva.
Falkertalm 9 km od Bad Kleinkirchheim: V krásném prostředí, uprostřed horských pastvin Falkertalm a v srdci malebného národního parku Nockberge, ve výšce 1860 m n. m., s krásným výhledem, Vás očekává tento nově postavený horský dům. V létě pohádkové možnosti k turistice, v zimě pěkná rodinná oblast pro lyžování - vše přímo před Vašimi domovními dveřmi! Dům je k dispozici pro samostatné ubytování, nabízí však také předpoklady pro 2 rodiny, protože se jedná o dva byty s vlastnímožností vaření útulný, komfortní rekreační dům 'Weissmann', 2 podlažní, centrální, klidná, slunná, vyvýšená poloha, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'000 m2, zahrada, louka k odpočinku, terasa, dětské hřiště. V domě: ústřední topení. Příjezd vede až k objektu, v zimě 300 m (v zimě nutné sněhové řetězy). Parkoviště u domu. Restaurace 400 m, zátoka ke koupání 100 m, lanová dráha, vlek 400 m, běžkařské stopy 300 m, kluziště 200 m. Malé místní centrum 300 m. Jezero Falkertsee 100 m. Lyžařská oblast Kleinkirchheim 12 km.
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 08.10.2008