Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Apartmány ve Francii
Bretaň - Paimpol
Průvodce:
Francie - Bretaň - Paimpol:
  Naproti známého ostrova Bréhat s růžově zbarvenými skálami. Malé město s 8000 obyvatel, 45 km severo-západně od Saint-Brieuc, 3 km severně od Ploubazlanec, 3 km severně od Hameau de Loguivy. Dopravní spojení: nádraží "SNCF Paimpol". Důležité pozoruhodnosti: "La Pointe de Guilben", klášter Beau-Port, kaple Perros-Hamon, věž Kerroch. Doprava letadlem: letiště Brest (BES), 132 km, Quimper (UIP), 164 km, Lorient (LRT), 175 km.
V létě
  Pláž. Sportovní přístav. Tenis. Rybaření.
Nabídku Last Minute apartmánů ve Francii (celkem 809) naleznete zde ...
  Navigace: Apartmány > Francie > Bretaň > Paimpol
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byly nalezeny 2 objekty.
Apartmány ve Francii, Bretaň, Paimpol
(1) Bretaň - Paimpol
FR2825.100.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: FR2825.100.1
Samostatně stojící dům
Ubytování pro max. 6 osob, 4 pokoje, 3 ložnice
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 8.967,00 - 18.642,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Pokud by jste jeli již v sobotu 6.9.2008, ušetříte:
 LAST MINUTE na týden od 6.9.2008: 6.726,00 Kč (ušetříte 3.314,00 Kč)
Popis ubytování:
  4-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích, velmi jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko. 1x zkosený pokoj, 2x lůžko. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Pokoje s malými dvojproskleněnými okny. Lednička s mrazícím boxem.
Další informace:
  - nástupní den: sobota
Apartmány ve Francii, Bretaň, Paimpol
(2) Bretaň - Paimpol
FR2825.101.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: FR2825.101.1
Samostatně stojící dům
Ubytování pro max. 7 osob, 5 pokojů, 4 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 16.440,00 - 30.995,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  5-pokojový dům 155 m2 na 2 podlažích, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV a DVD. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm), koupelna/sprcha. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm). 1x zkosený pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm). 1x zkosený malý pokoj, 1x lůžko (90 cm). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 40 m2. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Výhled do dálky na moře. K dispozici: pračka. Garáž.
Další informace:
  - 500 m od moře/jezera
  - nástupní den: sobota
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
ve Španělsku
Santa Clara: komfortní, luxusní vila 'Santa Clara', 3.8 km od centra Altea la Vella, klidná, slunná, vyvýšená poloha. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1800 m2 (oplocený), udržovaná zahrada s trávníkem, bazén s vnitřními schůdky (60 m2, 01.01.-31.12.), terasa, zahradní nábytek, gril. Týdenní výměna prádla. Úklid 1x x týdně. Supermarket 3.8 km, restaurace, bar 3.6 km. Oblázková pláž 6.5 km, golfové hřiště 5.2 km. Bazén s ozonovým čistícím systémem (bez chlóru), velice dobré pro citlivou pokožku.
7-pokojová vila 320 m2 na 2 podlažích, vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna 50 m2, TV-satelit a DVD, vstup na terasu, k bazénu. 1x pokoj, 2x lůžko a sprcha/WC, vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a sprcha/WC, vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a sprcha/WC. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. Klimatizace. Ve spodním patře (venkovní schodiště): obývací pokoj/jídelna 50 m2, TV-satelit, vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko, vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a koupelna/bidet/WC, vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Klimatizace. 2x velká terasa. Lehátka (10x), odkládací místnost. Nádherný panoramatický výhled na moře, na hory a na krajinu. K dispozici: pračka. Parkování (4 auta). Španělské a mezinárodní televizní programy. Sítě proti moskytům. Suterén odpovídá 4 hvězdičkové kategorii.
Dovolená
v Rakousku
1-pokojový byt 38 m2: obývací pokoj/jídelna, 1 pohovka, 2 sklápěcí lůžko, jídelní kout a TV-satelit. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). WC zvlášť, koupelna nebo sprcha. Balkon. K dispozici: telefon.
Kappl-Wiese 5 km od Ischgl: Bytový hotel 'Zangerle', obklopen loukami, mimo obec, 2 km od centra, slunná poloha. Společné, ping-pong. V domě: snídaňová místnost, společenská místnost, sauna (extra), solárium (extra). Výtah, lyžárna, ústřední topení. Donáška pečiva a snídaně. Parkoviště. Potraviny 2 km, restaurace 500 m, zastávka ski-busu 20 m, kabinková lanovka 1.2 km, lyžařská škola 1.2 km, sáňkařská dráha 300 m, běžkařské stopy 50 m. Pozor prosím: skibus zdarma. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Dům se nachází na silnici do Ischgl, s krásným výhledem na hory Samnaungruppe.
Dovolená u moře
ve Francii
Rezidence 'Les Jardins d'Ys', 3 podlažní, v obci 400 m od centra Les Issambres, slunná poloha, 200 m plaz, nutno přejít silnici. Společné: bazén (8 x 20 m, hloubka 100-200 cm, 01.05.-30.09.), venkovní sprcha. Obchod 400 m, supermarket 700 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Apartmány
v Polsku
4-pokojový byt 80 m2 na 2 podlažích, komfortní a stylové zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, 1x dvoulůžko (160 cm), TV-satelit, vstup na balkon. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba). 2x sprcha/WC. V podkroví: 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Pěkný výhled na hory.
Pěkný dřevěný dům v horském stylu se 4 samostatnými byty. Zimní sportovní centra v Nosal a Koziniec s osvětlenými sjezdovkami, půjčovna sportovního vybavení, škola lyžování a snowboardingu 1 km. Kabinková lanovka na Kasprowy Wierch 2 km klidná, slunná poloha, přímo u lesa, ve vedlejší ulici. Společné: pozemek 1'200 m2 (oplocený), zahradní nábytek, gril. V domě: lyžárna, ústřední topení. Parkoviště u domu. Obchod, restaurace, autobusová zastávka 500 m, krytý bazén 1 km, tenis 500 m, vlek 1 km, kluziště 1 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Zahradní sezení, místo ke grilování s lavičkami a dřevěným nábytkem, houpačka v zahradě. Domácí večeře 100 m. Středisko Zakopane asi 15 min. Národní park Tatry asi 20 min. Autobusové spojení.
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 05.09.2008