Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Apartmány ve Francii
Azurové pobřeží/Přímořské Alpy - Monaco
Průvodce:
Francie - Azurové pobřeží/Přímořské Alpy - Monaco:
  ,nížectví Monako je nezávislým státem na Středozemním moři a je již po 700 roků spravováno dynastií Grimaldi. Toto elegantní a luxusní místo leží mezi Nizza (22 km) a Menton (18 km). Díky 300 slunčních dnů v roce nabízí Monako rozličné aktivity a slavnosti: tak je Monaco na př. známé asutomobilovými závodxy F1 a fotbalovým týmem a umožňuje provoz různých druhů sportu jako tenis, golf a vodní lyžování. Možné jsou také vycházky parky a zahradami a návštěvy luxusních butiků, museí a výstav. Především mimo jiné: kasino, kina, diskotéky, opera, divadlo, restaurace.
  Navigace: Apartmány > Francie > Azurové pobřeží/Přímořské Alpy > Monaco
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byl nalezen pouze jeden objekt.
Apartmány ve Francii, Azurové pobřeží/Přímořské Alpy, Monaco
(1) Azurové pobřeží/Přímořské Alpy - Monaco
FR8970.150.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: FR8970.150.1
Samostatně stojící dům - 'Le Roc Fleuri'
Ubytování pro max. 12 osob, 7 pokojů, 6 ložnic
Standard:   
Ceny ubytování: 88.618,00 - 95.744,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  7-pokojový dům 200 m2 na 2 podlažích, komfortní a pěkné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna, TV. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC, WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Koupelna, sprcha, 2x WC zvlášť. Topení na naftu. Velká terasa 35 m2. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na moře. K dispozici: pračka.
Další informace:
  - 30 m od moře/jezera
  - nástupní den: sobota
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
v Itálii
1-pokojový byt 30 m2: 1x pokoj, 1x lůžko, 1x dvoulůžko a TV přípojka. Kuchyně. Sprcha/bidet/WC. Velký balkon. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Vícegenerační dům, v obci 200 m od centra Marina di Tortora, přímo u moře. Parkoviště. Obchod, potraviny, restaurace 200 m, nádraží 'Praia' 2 km, písečná pláž 40 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Pěkné lázeňské místo Fiuzzi-Isola Dino s největším akvaparkem v jižní Itálii 2 km.
Dovolená
v Polsku
Pěkný dřevěný dům v horském stylu se 4 samostatnými byty. Zimní sportovní centra v Nosal a Koziniec s osvětlenými sjezdovkami, půjčovna sportovního vybavení, škola lyžování a snowboardingu 1 km. Kabinková lanovka na Kasprowy Wierch 2 km klidná, slunná poloha, přímo u lesa, ve vedlejší ulici. Společné: pozemek 1'200 m2 (oplocený), zahradní nábytek, gril. V domě: lyžárna, ústřední topení. Parkoviště u domu. Obchod, restaurace, autobusová zastávka 500 m, krytý bazén 1 km, tenis 500 m, vlek 1 km, kluziště 1 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Zahradní sezení, místo ke grilování s lavičkami a dřevěným nábytkem, houpačka v zahradě. Domácí večeře 100 m. Středisko Zakopane asi 15 min. Národní park Tatry asi 20 min., autobusové spojení.
Dovolená u moře
v Chorvatsku
Pěkný, útulný dům s terasami 'Leda', ve čtvrti Medvinjak, mimo obec, 1.2 km od centra Korcula, klidná poloha ve svahu, 40 m od moře. Společné: zahrada s květinami, terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: ústřední topení. Parkoviště u domu na pozemku. Obchod 300 m, restaurace 500 m, oblázková pláž, skalnatá pláž 40 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Apartmány
v Polsku
1-pokojový byt 25 m2, v přízemí, zařízení: obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby, 1x vysunovací lůžko a TV-satelit, vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka). Koupelna/WC. Malý balkon.
Vícegenerační dům 'SIELAWA', 2 podlažní, přímo u jezera. V domě: restaurace. Obchod 50 m, potraviny, obchodní centrum 100 m, restaurace 50 m, bar 100 m, kavárna 50 m, autobusová zastávka 300 m, koupaliště 1 km, písečná pláž 500 m, tenis 1 km. Půjčovna jízdních kol, bowling, disco, rajtování, půjčovna koňských povozů 1 km. Přístav jachet 200 m. Projížďky lodí (v hlavní sezóně) 20 m. Veřejné parkoviště. Hlídané parkoviště (extra) 700 m. Ústr.ední topení.
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 12.10.2008