Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Apartmány ve Velké Británii
Skotsko - Dunoon
Průvodce:
Velká Británie - Skotsko - Dunoon:
  Dunoon je hlavní město poloostrova Cowal západně od Glasgow. Příjezd do Dunoon buď trajektem z Gourock přes First of Clyde nebo po silnici z Tarbet. Snadný příjezd a odjezd je trajektem (denně 7.00 - 22.00, slevněné lístky mohou být zakoupeny v supermarketu Dunoon). Vzdálenost z Gourock: Greenock 5 km, Glasgow 44 km, Stirling 86 km, Edinburgh 117 km. Dobré východisko k prohlídce jezer jako je Loch Fyne, Loch Awe, Loch Lomond atd. a ostrovů Bute, Jura, Islay, Mull a poloostrova Kintrye. V Dunoon oddechové centrum s bazénem, bowling klubem, golfovým a kriketovým hřištěm, tenisové kurty, hrnčířství, umělecká galerie a velký výběr obchodů a barů.
  Navigace: Apartmány > Velká Británie > Skotsko > Dunoon
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Byly nalezeny 2 objekty.
Apartmány ve Velké Británii, Skotsko, Dunoon
(1) Skotsko - Dunoon
GB8199.100.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: GB8199.100.1
Apartmán - 'Fairhaven 17'
Ubytování pro max. 4 osoby, 3 pokoje, 2 ložnice
domácí zvířata jsou povolena
Standard:   
Ceny ubytování: 10.042,00 - 17.355,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  3-pokojový byt na 2 podlažích, v přízemí zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV, stereo přehrávač a elektrická kamna. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. Koupelna/WC. Plynové topení. K dispozici: pračka, sušička.
Další informace:
  - 700 m od moře/jezera
  - nástupní den: sobota
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Apartmány ve Velké Británii, Skotsko, Dunoon
(2) Skotsko - Dunoon
GB8199.200.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: GB8199.200.1
Apartmán - 'Fairhaven 71'
Ubytování pro max. 4 osoby, 3 pokoje, 2 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 13.996,00 - 18.483,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  "Serendipity", 3-pokojový byt ve 1. patře, komfortní, moderní a útulné zařízení: obývací pokoj, otevřený krb, TV, video, rádio, CD a DVD. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril), jídelní stůl. Sprcha/WC. Plynové topení. K dispozici: pračka, sušička.
Další informace:
  - 700 m od moře/jezera
  - krb
  - nástupní den: sobota
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
v Chorvatsku
Okrug Gornji (Ciovo) 6 km od Trogir: Nový, pěkný dům 'Angelika' 1 km od centra Okrug Gornji, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 50 m od moře, 50 m plaz. Společné: pozemek s trávníkem 65 m2, louka k odpočinku, bazén nepravidelného tvaru (7 x 4 m, hloubka 120 cm, 10.05.-11.10.), venkovní sprcha, terasa, zahradní nábytek, gril. Parkoviště u domu, na pozemku. Obchod 200 m, restaurace 1 km, kavárna 1 km, oblázková pláž 500 m, skalnatá pláž 50 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Dovolená
v Rakousku
Glödnitz: Samostatně stojící útulný venkovský dům 'Fuggermühle', mimo obec, 1.6 km od centra, samostatně stojící, klidná, slunná poloha. K dispozici pouze pro Vás: zahrada, louka k odpočinku, zahradní sezení. Parkoviště u domu. Potraviny, restaurace 1.5 km. Tenis 1.5 km, jízdárna 1.6 km, lanová dráha 12 km. Přírodní jezero ke koupání 1,2 km. 50 m vzdálený bezpečný, zvláště dětmi oblíbený potok Gloednitzbach. Rybolov v přímé blízkosti. Četná korutánská jezera v okolí. Pozoruhodnosti, jako hry Karla-Maye (červenec a srpen), Gurker Dom, park trpaslíků 12 km.
Apartmány u moře
v Itálii
Rezidence 'Yachting', v obci Lignano Sabbiadoro, slunná poloha. Společné: zahrada, zahradní nábytek. Potraviny, restaurace 100 m, bar, sportovní přístav 50 m, písečná pláž 500 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování
v Německu
1-pokojový byt 24 m2: obývací pokoj/ložnice, 1x dvoulůžko, jídelní stůl, kabelová TV a rádio. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Koupelna nebo sprcha/WC. Balkon nebo terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: telefon sejf vysoušeč vlasů. Na místo dvoulůžka může být pohovka pro dva Dovoleno i několik domácích zvířat Velikost bytů: 27-31 m2.
Malas 2 km od Oberstaufen: Bytový hotel je ideální pro pobyt s dětmi. 'MONDI-HOLIDAY Oberstaufen', na kraji obce, slunná poloha ve svahu. Společné: krytý bazén (15 x 10 m), tenis, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, sauna (extra), fitness, masáže (extra), solárium (extra), kuželková dráha (extra). Pokoj se hrami, lyžárna, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Snídaně na vyžádání. Obchod 2 km, supermarket 2 km, autobusová zastávka 100 m, nádraží 2 km, golfové hřiště 5 km, jízdárna 2 km, lanová dráha 5 km, vlek 5 km, lyžařské sjezdovky 5 km, lyžařská škola 5 km, běžkařské stopy 1 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Uvnitř rekreačního zařizení, vhodného i pro děti, na jižním svahu, uprostřed parku podobném zařizení se zelení, leží více-bytové-domy v alpském stylu; nabízí bar s krbem, kavárnu, kosmetiku, kadeřníka, vířivý bazén a halu pro squash (obojí zdarma), parní lázeň (extra), venkovní šach a dětský koutek k hrám (3-4 x týdně zdarma opatrování dětí). Parkovací místo (zdarma), nebo stání v podzemní garáži (extra) na okraji zařízení (na-a vykládka zavazadel u domu možná).
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 07.07.2008