Úvodní stránka ubytování | | Vytisknout | Rezervovat | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Apartmány v Belgii
Flandry - Gent
  Apartmány v Belgii: Flandry, Gent
  Navigace: Gent, Flandry, Belgie
Apartmán číslo: BE9750.100.2
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu
  Rezervace
Ukázat místo na mapě ...
Apartmán
Objednávkové číslo: BE9750.100.2
Ubytování pro max. 2 osoby, 1 pokoj, 1 ložnice
Standard:   
Cena ubytování: 8.540,00 Kč   (nájemní cena za týden)
    (cenový kalendář naleznete dále na této stránce)
Volné termíny a vedlejší náklady na ubytování si zkontrolujte ZDE ...
Popis ubytování:
  1-pokojový byt: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. WC zvlášť. 1 pokoj s francouzským lůžkem. POZOR: tento pokoj je k zarezervování pouze společně s bytem BE9750.100.1.
Popis objektu:
  Dům s bytem v centru města, nádraží 50 m. Velká společná zahrada. Bytový dům, v centru obce Zingem, mimo obec, 23 km od centra Gent. Společné: velká zahrada. K dispozici pouze pro Vás, terasa. Pozor prosím: železnice 50 m od domu. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
V tomto domě jsou celkem 2 apartmány:
Apartmán BE9750.100.1 ...   (max. 3 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice)
Apartmán BE9750.100.2   (tento apartmán)
Další informace k ubytování:
  - nástupní den: sobota
Hodnocení:
Příjezdová cesta: (5/5)
Gent:

Popis místa není bohužel momentálně k dispozici.

Cenový kalendář:
Od data: Do data: Nájemní cena:
[Kč]
29.11.2008 20.11.2010 8.540,00     
V tabulce je uvedena nájemní cena bez manipulačního poplatku a případných dalších poplatků jako je cena za povinný závěrečný úklid, pojištění na storno, a pod.
Podrobný rozpis cen, dalších poplatků
a volných termínů ubytování je ZDE ...
Interhome
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Apartmány Gent (všechny možnosti v tomto místě) ...
Apartmány Flandry (všechny možnosti v této oblasti) ...
Apartmány v Belgii (výpis všech možností ubytování) ...
Apartmány v dalších zemích (celá nabídka) ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
ve Francii
Rezidence 'Le Petit Village', mimo obec, 3.5 km od centra les Issambres, slunná poloha na kopci. Společné: bazén s vnitřními schůdky, chráněný (10 x 25 m, hloubka 70 - 250 cm, 15.06.-30.09.), venkovní sprcha, tenis (1 x tvrdý povrch), ping-pong, dětské hřiště. Obchod 3.5 km, supermarket 3.5 km, obchodní centrum 9.5 km, restaurace 3 km, písečná pláž 3.5 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Dovolená
v Rakousku
1-pokojový byt 22 m2 ve 2. patře, stylové zařízení: zkosený obývací pokoj/ložnice, 1x lůžko, 1x dvoulůžko, jídelní kout, kabelová TV a rádio. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. Balkon. K dispozici: sejf. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Kaprun: Bytový dům 'Aurora', 200 m od centra, klidná, slunná poloha, ve slepé ulici. Společné: zahrada, louka k odpočinku, zahradní sezení. V domě: společenská místnost s TV. Lyžárna, ústřední topení. Parkoviště. Potraviny 200 m, restaurace 50 m, zastávka ski-busu 150 m, krytý bazén 200 m, tenis 1 km, golfové hřiště 3 km, lanová dráha 1 km, vlek 200 m, běžkařské stopy 10 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Vycházkové a cyklistické cesty od domu. Jako host domu obdržíte 30 % slevu (Greenfee-sleva) na krásném golfovém hřišti Zell am See/Kaprun (2 x 18 jamkové hřistě). Krásný výhled na horu Kitzsteinhorn a hory Schmittenhoehe.
Apartmány u moře
v Chorvatsku
Dům stojí na jižní straně ostrova Pasman, v malebném zálivu Zincena (jen jediný dům). V blízkosti národní park Kornati rodinný dům 'Rudi', klidná, slunná poloha, přímo u moře, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás, gril. Příjezd končí 1 km od objektu (přírodní cesta). Obchod 5 km, restaurace 5 km, skalnatá pláž 10 m. Dům je dosažitelný člunem za hodinu z Kraje (pěšky ca 1 hodinu přírodní cestou až do Kraje). Parkování u držitele klíčú v Kraji. Dopravu při příjezdu a odjezdu je zajištěna majitelem (zdarma). Zajištění potravin a jiných potřeb možné po domluvě. Možnost pronajmutí motorového člunu majitele (extra). Kanoe zdarma k dispozici.
Apartmány
v České republice
2-pokojový byt 50 m2, v přízemí, pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna 15 m2, 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a rádio, vstup na terasu, k zahradnímu sezení. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. K dispozici: dětská postýlka. Parkování. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Zahradni sezeni u tohoto apartmanu je oploceno a slouzi pouze tomuto bytu.
Zelená Lhota 15 km od Železná Ruda: V krásném prostředí CHKO Šumava rekreační zařízení sestávající ze dvou rekreačních objektů: venkovské chalupy se 4 apartmány a společenskými prostory a nového rekreačního domu se 2 apartmány a fitness. Velka zahrada. Na kraji obce, slunná poloha, 200 m od lesa, ve vedlejší ulici, v zeleni. Společné: pozemek 15'000 m2, zahrada (oplocená) s trávníkem, rostlinami, květinami a stromy, zahradní sezení, altán, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště (houpačka, pískoviště). K dispozici pouze pro Vás, dětské brouzdaliště. V rekreačním zařízení: recepce, bar, snídaňová místnost, společenská místnost, fitness, stolní tenis. Odkládací místnost na kola, lyžárna, ústřední topení. Snídaně na vyžádání. (v zimě nutné sněhové řetězy). Parkoviště na pozemku. Potraviny 3 km, restaurace 60 m, autobusová zastávka 100 m, koupaliště 4 km, krytý bazén 15 km, tenis 4 km, golfové hřiště 30 km, vlek 3 km, lyžařské centrum 12 km, lyžařské sjezdovky 3 km, lyžařská škola 12 km, běžkařské stopy 100 m, kluziště 20 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Apartma CZ3400.200.1 - ve stylové budově, CZ3400.201.1 - v nové budově.
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 02.12.2008