Úvodní stránka ubytování | | Vytisknout | Rezervovat | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Apartmány v Belgii
Flandry - Gent
  Apartmány v Belgii: Flandry, Gent
  Navigace: Gent, Flandry, Belgie
Apartmán číslo: BE9750.100.1
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
  Rezervace
Ukázat místo na mapě ...
Apartmán
Objednávkové číslo: BE9750.100.1
Ubytování pro max. 3 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice
Standard:   
Ceny ubytování: 11.529,00 - 14.305,00 Kč   (nájemní cena za týden)
    (cenový kalendář naleznete dále na této stránce)
Volné termíny a vedlejší náklady na ubytování si zkontrolujte ZDE ...
Popis ubytování:
  2-pokojový byt v přízemí: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Malá kuchyně (trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. K dispozici: pračka (extra). 2-pokojový-byt v přízemí: obývací pokoj/jídelna s krbem, tv, kuchyňským koutem (sporák, mikrovlnná trouba). Pokoj s francouzským lůžkem a 1 lůžkem. Sprcha/WC. Terasa.
Popis objektu:
  Dům s bytem v centru města, nádraží 50 m. Velká společná zahrada. Bytový dům, v centru obce Zingem, mimo obec, 23 km od centra Gent. Společné: velká zahrada. K dispozici pouze pro Vás, terasa. Pozor prosím: železnice 50 m od domu. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
V tomto domě jsou celkem 2 apartmány:
Apartmán BE9750.100.1   (tento apartmán)
Apartmán BE9750.100.2 ...   (max. 2 osoby, 1 pokoj, 1 ložnice)
Další informace k ubytování:
  - krb
  - nástupní den: sobota
Hodnocení:
Příjezdová cesta: (5/5)
Gent:

Popis místa není bohužel momentálně k dispozici.

Cenový kalendář:
Od data: Do data: Nájemní cena:
[Kč]
04.10.2008 25.10.2008 13.152,00     
25.10.2008 29.11.2008 11.529,00     
29.11.2008 20.11.2010 14.305,00     
V tabulce je uvedena nájemní cena bez manipulačního poplatku a případných dalších poplatků jako je cena za povinný závěrečný úklid, pojištění na storno, a pod.
Podrobný rozpis cen, dalších poplatků
a volných termínů ubytování je ZDE ...
Interhome
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Apartmány Gent (všechny možnosti v tomto místě) ...
Apartmány Flandry (všechny možnosti v této oblasti) ...
Apartmány v Belgii (výpis všech možností ubytování) ...
Apartmány v dalších zemích (celá nabídka) ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
v Itálii
Rezidence je ideální pro pobyt s dětmi. 'Villa Giada', 4 km od centra Imperia, slunná poloha na kopci, 3 km od moře, v zeleni. Společné: pozemek 18'000 m2, zahrada rostlinami, květinami a stromy, bazén (80 m2 hloubka 50 - 230 cm, 01.04.-15.10.), venkovní sprcha, tenis, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V domě: restaurace, bar, snídaňová místnost. Pokoj se hrami, prádelna (extra). Snídaně na vyžádání. Parkoviště u domu. Supermarket 1 km, písečná pláž 3 km, oblázková pláž 2.3 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Animace v sezóně. Dálnice 400 m od domu. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Rezidence sestává z 2 patového domu a z malých řadových domků, celkem 40 bytů.Klientům je k dispozici bazén rozdělený na 3 části, celkem 90 m2: dětský bazén (cca 20 m2, hloubka max. 60 cm), bazén pro dospělé (61 m2, hloubka 160 cm), třeti masážními tryskami (8 mist k sezení, 9 m2). Rezidence ma male hriste pro fotbal, basketbal (exta), minigolf. Byty mají balkón nebo zahradu.
Ubytování
v Rakousku
Tauplitz: Bytový hotel 'Kulmhof', 500 m od centra, klidná, slunná poloha ve svahu, přímo u sjezdovek. Společné: krytý bazén (12 x 6 m). V domě: recepce, sauna. Výtah, ústřední topení. Parkoviště. Potraviny, restaurace, sedačková lanovka 500 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Pěkný výhled na okolní hory. Domácí zvířata prosíme nahlásit při rezervaci. Zde jste v srdci Rakouska s naprosto klidnou polohou a blízko lesa; přesto v místnmím centru blízko mnohočetných aktivit!
Apartmány u moře
v Itálii
Dvougenerační dům 2 podlažní, na kraji obce, 1 km od centra Scario, klidná, slunná poloha. Společné: zahrada, bazén (3 x 8 m, 01.06.-30.09.). Parkoviště. Potraviny 1 km, restaurace 1 km, písečná pláž 1 km, oblázková pláž 300 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Dovolená
na Slovensku
Nový, malý, stylový venkovský dům, rok výstavby 2002, v obci, slunná poloha, na hlavní ulici. Společné: pozemek 300 m2 (oplocený) s trávníkem (houpačka, pískoviště). K dispozici pouze pro Vás, zahradní sezení, gril. Parkoviště u domu. Potraviny 100 m, autobusová zastávka 50 m, nádraží 5 km, koupaliště 12 km, krytý bazén 10 km, tenis 50 m, jízdárna 4 km, vlek 5 km. Na stejném pozemku je ještě jeden rekreační objekt. Přírodní termální koupaliště Oravice vzdálené 13 km. Lyžařské vleky Habovka vzdálené 5 km, další vleky 6-10 km.
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 12.10.2008