Úvodní stránka ubytování | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Apartmány v Itálii
Sicílie - Acireale
  Navigace: Apartmány > Itálie > Sicílie > Acireale
Aplikovat vyhledávací podmínky ...     (Vyhledávání ubytování podle zadaných podmínek.)
Celkem bylo nalezeno 11 objektů.
(Ubytování je řazeno podle cen vzestupně na celkem 2 stranách vždy po 10 objektech na stránce.)
Stránky:   | předchozí | 1 | 2 |   
Apartmány v Itálii, Sicílie, Acireale
(11) Sicílie - Acireale
IT9610.180.1
Podrobnější popis ubytování ...
Objednávkové číslo: IT9610.180.1
Apartmán
Ubytování pro max. 4 osoby, 2 pokoje, 1 ložnice
Ceny ubytování: 10.459,00 - 20.692,00 Kč   (nájemní cena za týden)
Popis ubytování:
  2-pokojový byt ve 3. patře, útulné zařízení: 1x pokoj s dvoulůžkem, vstup na balkon. 1x pokoj, 2x pohovka. Obytná kuchyně (trouba, mraznička), jídelní stůl. Sprcha/bidet/WC. Plynové topení (extra). 2x balkon. Výhled na město. K dispozici: pračka.
Další informace:
  - 2 km od moře/jezera
  - nástupní den: sobota
  - je zde možný i krátkodobý pobyt - na méně než týden
Stránky:   | předchozí | 1 | 2 |   
Rychlé vyhledání ubytování podle objednávkového čísla:
Zadej objednávkové číslo ubytování:    
Průvodce:
Itálie - Sicílie - Acireale:
  Nádherné město se starobylými stavbami a monumenty, na kraji lávové oblasti na východním pobřeží. Centrum s potravinami a termálními lázněmi. Taormina 30 km. Catania 24 km. Messina 81 km.
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Úvodní strana ubytování ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Apartmány u moře
v Turecku
Bytový dům, na kraji obce, 3 km od centra, slunná poloha, 50 m od moře. Společné: bazén (200 m2, 01.05.-31.10.), dětské brouzdaliště, soukromá pláž, dětské hřiště. V domě: recepce, restaurace, bar, společenská místnost, sauna (extra). Možnosti nákupu, výtah. Týdenní výměna prádla. Úklid úklid bytu (v ceně). Snídaně na vyžádání. Parkoviště u domu. Supermarket 3 km, oblázková pláž 50 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Apartmány
na Slovensku
Nový, malý, stylový venkovský dům, rok výstavby 2002, v obci, slunná poloha, na hlavní ulici. Společné: pozemek 300 m2 (oplocený) s trávníkem (houpačka, pískoviště). K dispozici pouze pro Vás, zahradní sezení, gril. Parkoviště u domu. Potraviny 100 m, autobusová zastávka 50 m, nádraží 5 km, koupaliště 12 km, krytý bazén 10 km, tenis 50 m, jízdárna 4 km, vlek 5 km. Na stejném pozemku je ještě jeden rekreační objekt. Přírodní termální koupaliště Oravice vzdálené 13 km. Lyžařské vleky Habovka vzdálené 5 km, další vleky 6-10 km.
Apartmány u moře
v Chorvatsku
Nový bytový dům 'Apartments Vrboska ZG 1', 200 m od centra, vyvýšená poloha, 200 m od moře. Společné, terasa (40 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: recepce. Úklid na vyžádání (extra). Parkoviště u domu na pozemku. Obchod 200 m, restaurace 150 m, písečná pláž 1.5 km, skalnatá pláž 350 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Minibus k písčité pláži zdarma. Více-bytový dům je vedle více-bytového domu 'Vrboska ZG 2'.
Ubytování
ve Francii
'Batiment B2', 2-pokojový byt 22 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x malý dětský pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba). Koupelna/WC. E-topení. Malá terasa, západní orientace. Výhled na hory. K dispozici: pračka. Garáž. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Rezidence 'Clos du Savoy', v obci, 200 m od centra Chamonix. V rekreačním zařízení: výtah, lyžárna. Obchod 100 m, obchodní centrum 300 m, restaurace, zastávka ski-busu 100 m, nádraží 700 m, golfové hřiště 4 km, sportovní centrum 500 m, lyžařské sjezdovky 150 m, běžkařské stopy 600 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 02.12.2008